Acil Yangın Çıkış Kapısı Alarm Sistemi

Yangın çıkış kapıları binaları ve iş yerlerini olası bir yangın durumunda kolay bir şekilde kişilerin tahliyesi için yapılmış olan kapılardır. Ancak bu çıkış kapıları konumları gereği gözden biraz uzak durumda bulunmaktadırlar. Bu durumda kötü niyetli kişileri o kapılara yönlendirmektedir. Bunun için alınabilecek önlemler vardır ve bu yöntem acil yangın çıkış kapısı alarm sistemi kurmaktır. Bizler müşterilerimizin rahatları için yangın kapılarına alarm sistemi kurarak hizmet veriyoruz. Böylece hırsızlar için caydırıcı bir yol olacağını düşünüyoruz.

Alarm Sistemi Ne İşe Yarar?

Yangın çıkış kapılarına kurduğumuz alarm sistemi sayesinde bu çıkış kapılarını gereksiz yere kullanan biri olduğunda sistem devreye girecek ve binada yaşayanlara uyarı verecektir. Herhangi bir hırsızlık durumunda alarm sistemimiz sayesinde anında müdahale şansı bulunacaktır. Ayrıca bu kapılar çabuk açılabilen bir yapıda oldukları için üzerine yerleştirilen alarm sistemi sayesinde hırsızlar için caydırıcı da olacaktır.

Alarm Sistemi Nasıl Kurulur?

Acil yangın çıkış kapısı alarm sistemi müşterilerimizin talep etmeleri doğrultusunda deneyimli personelimiz tarafından kurulmaktadır. Kurduğumuz alarm sistemlerinde kablolu veya kablosuz alarm sistemi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin tercihlerine göre alarm sistemini yangın çıkış kapısına kurarak hırsızlara ve kötü niyetli kişilere karşı koruyucu önlem alıyoruz. Bu sistemleri hem evler hem de iş yerleri için kuruyoruz. İş yerlerinde önemli dosyaların ve belgelerin çalınmasını engellemek için yangın çıkış kapılarına alarm sistemi kurularak önlem alınabilir bizlerde bu hizmeti en kaliteli şekilde vermek için çalışıyoruz. Alarm sistemlerini kurduktan sonra sistemlerin çalışma prensibi hakkında kullanıcılara bilgiler vererek alarmın en sağlıklı şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

Alarm Sisteminin Özellikleri

Kablolu veya kablosuz alarm sistemi seçenekleri ile müşterilerimize hizmet vermeye çalışıyoruz. Söz konusu alarm sistemlerimizde kapılardan giriş ve çıkışlarda uyarıcı sensör bulunuyor. Bu sensör sayesinde istenmeyen giriş ve çıkışlar konusunda kullanıcılara uyarı gidiyor. Bunlar dışında alarm sistemlerimiz yangın kapısına monte edilebileceği gibi kilit içerisine de konulabilmektedir. Özel bir şifre ve uzaktan kumanda kullanımı ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadırlar. Çok kullanışlı ve kolay bir şekilde takibi yapılabilen alarm sistemlerimizi uygun fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.