Akıllı Alarm Sistemleri

Ev ve işyerlerinize güvenlik sağlamak için akıllı alarm sistemleri kullanmak oldukça makul bir seçenektir. Desi Alarm ve Güvenlik olarak 2008 yılından beri kendi ürünlerimizin imalatını ve satışını yapıyoruz. Alanında uzman ve işi bilen elemanlar ile çalışıyor olmanın kolaylığını her açıdan yaşayarak sizlere de yaşatıyoruz. Üretim aşamasından başlayarak satış ve kurulum noktasına kadar birçok adıma tanıklık ediyor olmamızdan dolayı işimizi daha güvenilir ve emin bir şekilde yerine getiriyoruz. Evine veya iş yerine alarm taktırmak isteyen kişilere görüntülü hizmet kalitesi sunan cihazlar aracılığı ile hizmet veriyoruz. Bayilik sistemimiz sayesinde ise birçok yerde bayimizin olmasını sağlayarak genişlemek adına çalışmalar yapıyoruz.

Kurumsallık

Desi olarak 2008 yılından beri evinizin ve işyerlerinizin korunması adına çalışıyoruz. Bayilik sistemine geçerek 600’den fazla bayimizin olmasına katkı sağlıyoruz. Bundan dolayı da bizi tercih edenlere kurumsal bir yer ile çalışıyor olmanın rahatlığını yaşatıyoruz. Alarm sistemlerinin imalatını da kendimiz yapıyoruz. Bu durum hem tam anlamıyla işimize hakim ve bilgi sahibi olmamızı sağlarken hem de maliyet noktasında daha makul rakamlar ile satış yapmamıza olanak sağlıyor.

Kurulum ve Destek

Firmamız tarafından satılan tüm alarm sistemlerini uzman ve işinde başarılı elemanlarımız tarafından kurduruyoruz. Elemanlarımızın bilgili ve sorulan her soruya cevap vermesine özen gösteriyoruz. Elektronik ve yazılımsal her açıdan test edilen ürünlerin satışını yapıyoruz. Bu nedenle garantili işlem yapmanın kolaylığını yaşıyoruz. Tüm ürünlerin teknik, kurulum ve yazılım anlamında detaylarına hakim olduğumuz için her konuya çözüm odaklı bir şekilde yaklaşabiliyoruz. İhracat yapmamız sayesinde ürünlerimizin kalitesinden emin olduğumuzu da gösteriyoruz. Gelişime ve her geçen gün daha fazla ürün çeşitliliği yakalamaya çabalıyoruz.

Görüntülü ve Sesli Sistemler

Alarm sistemlerimizin görüntülü ve sesli olmasının daha fazla güvenlik sağladığını düşündüğümüzden bu konulara ağırlık veriyoruz. Aynı zamanda alarm maliyetlerinizin de düşmesini sağlıyoruz. Maliyet noktasına hakim olmamızdan dolayı piyasaya göre daha uygun rakamlar ile hizmet veriyoruz. Yurt içinde ve yurtdışında hizmet vermeye devam etmek adına kalitemizi koruyarak ilerlemeye ve gelişmeye önem veriyoruz.

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.