Alarmınızı Desi Alarm İzleme Merkezi’ne bağlayarak, ev veya işyeriniz  için deneyimli operatörlerimiz tarafından günün 24 saati izleme altına alınacaktır Bir alarm durumunda hemen  hızlı bir şekilde yapılmasını istediğiniz yönlendirmeyi sağlarız. Alarm İzleme Merkezi, insanları, mülkleri ve toplumu koruyan güvenlik çözümlerimizin ana merkezidir. Alarm sisteminizi bize bağladığınızda mülkünüz 7/ 24 saat izleyeceğiz. Operatörlerimiz her türlü alarmı izlemekte ve sizinle üzerinde anlaşmaya vardığımız talimatları yerine getirmektedir.

Hırsız alarm İzleme

Mülkünüzü bir izinsiz giriş alarmıyla korumanız için emanet ettiğinizde, bir alarm durumunda doğrudan polisi hızlı şekilde müdahale edeceğinden emin olabilirsiniz.

Alarm Haber Alma Merkezi Nasıl Çalışır?

Elektronik güvenlik sistemleri, sisteme kablo yardımı ile ya da kablosuz olarak bağlanmış değişik amaçlı detektörlerden (hareket, ses, ısı, duman, titreşim, gaz, su, alev) ya da direk uyarı düğmelerinden almış oldukları sinyalleri ve periyodik kontrol sinyallerini bağlı bulunan telefon hattı veya tesis edilmisse GSM modüle üzerinden birkaç saniye içerisinde Alarm Haber Alma Merkezine iletir.

Alarm Takip Merkezi kendisine bağlı bulunan müşterilere ait güvenlik  panellerinin 7 / 24 saat esasına göre telefon hatları yardımı ile uzaktan  elektronik ortamda izlenmesi esasına göre çalışan, T.C. İçişleri Bakanlığının  5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 5 ‘inci maddesi  uyarınca yapılanmasını tamamlamış, emniyet birimleri ile ortak çalışan ve  resmi makamlar tarafından sürekli denetlemelere tabi tutulan İçişleri  Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş yarı resmi bir kuruluştur.  müşterilerimize ait tüm bilgi ve belgeler gizlidir (sistemin kurulu olup  olmadığı dahil) sadece YETKİLİ PAROLA karsılığı paylasılır. PAROLA ALINMADAN HİÇBİR İŞLEM YAPILMAZ. Yazışmalarımız “Hizmete Özel” dereceli gizliliğe sahiptir. Tüm çalışanlarımız güvenlik sorgulamasından geçirilmiş kişilerdir ve her biri yine İçişleri Bakanlığı’nın onay yazısı ile göreve başlatılmışlardır.