ALARM SİSTEMLERİ İLE KAMERA SİSTEMLERİ FARKI

Kamera ve  alarm Sistemlerinde  Farklar Nelerdir ?

Hayatınızda eviniz ya da işyerinizin yeri elbette ki tartışılmaz. Ancak günümüz dünyasında bu mekanların güvenliği de önemli bir harcama kalemi olarak yerini alıyor. İşte bu harcamaları sadece bir gider olarak değil aynı zamanda sevdiklerinizin korunması için harcanan küçük bir bedel olarak görmek daha doğru olur. Bunu da genelde kamera ve siren sistemleri ile yapıyoruz.

Güvenliğin En Etkili Yolu Desi alarm 

Tarih boyunca güvenlik için farklı yöntemler kullanıldı. Ancak modern dünyada bunu kamera ve siren sistemleri yapıyor. Bu yöntem daha pratik oluyor hem de daha etkili oluyor. Öncelikle kadim zamanlardaki gibi bir bekçi gibi fazladan çalışacak kimse olmayacak. Üstelik bu durum sizi ek bir maliyetten de kurtarıyor. Bu sistemlerin bir diğer artısı da isterseniz 24 saat aralıksız çalışabilmesidir. Yani korunmasını istediğiniz eviniz ya da iş yeriniz her an her zaman göz önünde oluyor. Her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde kamera çeşitleri ve özellikleri de giderek artıyor. Bu baş döndürücü gelişmeler de dolayısıyla kamera sistemleri hakkında bilgi sahibi olmayı da zorunlu hale getiriyor. İlk olarak eski zamanlardaki gibi normal analog kameralı sistemler yerine artık kablosuz kameralı güvenlik sistemleri giderek daha da yayınlaşıyor. Bunların en önemli özelliği de her durumda kayıt yapabiliyor olmaları ve güvenliğin çok daha önemli olduğu yerlerde kullanılıyor olmaları.

DESİ ALARM VE KAMERA FİYATLARI 

Tüm bunların yanında gece görüş sistemine sahip kameralar sesli hatta yüksek çözünürlüklü (HD) kayıt yapabiliyorlar. Bir diğer önemli gelişme ise artık internetin hemen her alanında kullanılan bulut bilişim sistemlerinin de kameralı güvenlik sistemlerince kullanılıyor olmasıdır. Bu sayede kullanıcı kendine tanımlı şifresiyle sisteme giriş yapabiliyor ve istediği her yerden internete bağlanıp kameradan canlı olarak ya da geriye dönük görüntüleri izleyebiliyor. Hatta sabit bir sürücüye indirebiliyor. Kamera ve siren sistemleri hakkındaki tüm bu gelişmeler elbette ki birkaç yıl içinde eskiyecek ve inanılmaz yeniliklerle karşınıza çıkacaktır. İşte tüm bu gelişmeleri sizin yerinize takip eden DESİ, size güncel gelişmelerle kameralı güvenlik sistemi hizmetini yukardakiler ve mobil uygulama gibi çok daha fazlasıyla sunuyor.

  • Desi Alarm Güvenlik sistemleri uzmanı
  • Alarm sistemleri ve fiyatları konusunda en iyi türkiye firmasıyız 30 yılın verdiği öz güvenle
5

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.