Türkiye genelinde bir ev veya iş yerine sahip iseniz onu korumanız ve güvenliğini sağlamanız düşünce açısından zor olsa da bu alarm sistemini taktırmak iyi bir fikir olmakla birlikte kafanızın rahat etmesini sağlayacaktır. Sizler emek verip uzun yıllar o mülkü korumak istiyorsanız işte bu yüzden alarm sistemi taktırmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar çelik kapı veya pencere de olsa oluşabilecek riskler kötü sonuçlar doğurabilir. Ve suçluları bulmanız zor olabilir böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız alarm sistemini taktırmanız ve oluşan öyle bir durumda suçluyu yakalamanız kolay olacaktır. Yangın ve hırsızlık gibi durumlar evinizin veya iş yerinizin güvenliği önem arz etmektedir. Sizler de alarm sistemlerini taktırıp keyfinizi çıkarabilirsiniz.

Güvenlik sistemleri faaliyetleri son yıllara nazaran çok fazla artmakta ve bunun önlemini almazsak çığırından çıkmak üzere olacaktır. Çığ gibi büyüyen sorunları aşmanın tek yolu alarm sistemlerini taktırmalı ve kullanmalıyız. Bu sistemin sağladığı özellikler kamera, hareket sensörleri, sesli ve sessiz konuşmaları kaydetme, yangın(duman) algılayıcı sensörler vb. paket içerikleri oluşmaktadır. Alarm sistemlerinde iş yeri sahibi iseniz iş yerinize kesinlikle taktırmalı yasal olarak bir olay işlendiğinde iş yerinizin kayıtları incelenerek suçluları teyit amacıyla istenebilmektedir. Sizlerin de bu gibi durumlar başınızın ağrımasını istemiyorsanız alarm sistemlerini kesinlikle taktırmayı ihmal etmemelisiniz. Ucuz alınan mallar hemen bozulacağından garantili ve güvenilir firmalardan almanız sizler için iyi olacaktır.

Kablolu kablosuz Alarm Sistemleri

Alarm sistemlerinde kablolu ve kablosuz olmak üzere oluşan paketler de mevcut, isterseniz bilgisayar başından veya telefondan takip edebilmeniz mümkün. Günümüz kablosuz telefonlar için de oluşan paketler de mevcut, kablolu telefona ihtiyaç kalmadan alarm sistemine sahip olabilirsiniz. Alarm sistemleri firmalardan aldığınız paket içeriğiyle sizlerin ve kurulumu ve onarılınız herşeyi onlara ait sizin yapmanız gereken sadece arayıp istemeniz. Sistem de bozulma veya oluşan aksi bir durumda firmaya giden bildirim uzaktan veya yerinde onarımı sağlanmaktadır. Sistemi sizlere kolay hizmet sunuyor sizlere daha iyi bir hizmet veriyor. Böyle bir sistemle ev ve işyerimizi uzun yıllar koruyabiliriz.

Hırsız Alarm Sistemleri  Güvenlik Sistemleri, kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir. Kurulumu, Desi nin tecrübeli yetkili satıcıları ve servisleri yapar.Alarm sisteminiz kurulu iken, sisteme bağlı hareket dedektörü (PIR) veya manyetik kontak gibi sensörler ile algılama olduğu anda hırsızlık alarmı meydana gelir. Bu esnada sisteme bağlı dış alan sireni ve dahili siren sesli ve ışıklı uyarı vermeye başlarken aynı zamanda Alarm Merkezi’ne ulaşan alarm sinyalleri sayesinde paneldeki robot sistemimiz, sizi veya vermiş olduğunuz numaraları arayarak durumdan haberdar eder.

Hırsız alarm sistemi son derece önem arz eden bir korunma yoludur. 90% caydırıcılık sağlayan bu alarm sistemi sayesinde başınıza açılacak daha büyük maddi ve manevi belalardan ufak meblağlar ödeyerek kurtulabileceksiniz. Şimdi hırsız alarm sistemi olmayan yerler için söyleşelim:

Bir şekilde hırsızın içeri girdiğini düşünelim hırsız alarm sistemi yok biz o kadar çok olay duyduk ki bazen evde alabileceği mücevher, para , araba anahtarı, notebook veya cep telefonu yani her şey olabilir çünkü kimsenin haberi yok kimse hırsız olduğunu bilmiyor içer de kendilerine oturanları yatanları düşünün banyoda duş alanlarımı veya uyuyanları düşünün.

Aslında bizim anlatmak istediğimiz burada Hırsız Alarm Sistemi sizi çevrenizi ve mal varlığınızı korur evinize çamaşır makinası televizyon  ne kadar ihtiyaçsa bir klima ne kadar ihtiyaçsa  bunu da düşünün çünkü şimdi takılan Hırsız alarm sistemi bu saydığım eşyalardan daha maliyetli oluyor bizim tavsiyemiz ÖNCE Alarm Sistemleri.

alarm sistemleri ev apartman

Alarm Sistemi Ev İşyeri Sistemleri

Güvenebileceğiniz koruma Yalnızca düzgün bir şekilde kurulmuş bir profesyonel güvenlik sistemi ile gelen barışın tadını çıkarın. Profesyonel olarak kurulmuş bir sistem, yanlış alarmların verdiği rahatsızlıktan mülkünüzü koruyacaktır.

Mülkiyet genelinde kapsama alanı

Evinizin veya işyerinizin her parçasını koruyun. Profesyonel kurulumcular, “Kör Nokta” ları ortadan kaldırmak için doğru yerlerde sensörleri seçmek ve bulmak için eğitilirler.

Alarm İçin Ödediğiniz Performans

Sisteminizi tüm potansiyelinden yararlanın Profesyonel bir kurulum, yatırımınızı ve garantilerinizi koruyarak sizin ve mülkünüz için  en iyi korumayı sağlar.

alarm sistemleri güvenlik

Desi Uzmanı

Doğru kurulmamış yüksek kaliteli bir alarm sistemi verimli çalışmaz ve bir arıza olduğunda sizi uyaramaz. Profesyonel bir kurulumcuyla birlikte doğru kurulumdan emin olabilirsiniz.

Alarm sistemleri Hizmetlerimiz 


· Ücretsiz danışmanlık
· Satış danışmanlarının mekanda yaptığı keşif sonucu oluşturulan proje ve fiyatlandırma
· Mekana ve ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan alarm sistemlerinin montajı, programlanması ve devreye alınması
· Sistem hakkında müşterinin bilgilendirilmesi ve uygulamalı eğitimi
· Servis / tamir ve bakım garantisi ve teknik destek
· 365 gün/24 saat Alarm Gözlem İstasyonu hizmeti
· Satış danışmanlarımızca ev, işyeri,ofis vb. mekanlarda yapılan soygun ve yangın risk analizi ile ilgili olarak bilgilendirici ve çözümleyici öneriler oluşturulur.

 

Proje ve Fiyatlandırma 

Yapılan risk analizleri sonucunda , çözüm önerileri paketinde yer alacak elektronik alarm donanımının kullanılacağı mekana özel bir proje hazırlanır. Alarm donanımının yanı sıra Alarm Gözlem İstasyonu , teknik servis ve bakım hizmetlerini içeren çözüm paketi teklifi de hazırlanarak müşteriye sunulur.