DESİ ALARM GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Hırsız Alarm Sistemleri  Güvenlik Sistemleri, kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir. Kurulumu, Desi nin tecrübeli yetkili satıcıları ve servisleri yapar.

Alarm sisteminiz kurulu iken, sisteme bağlı hareket dedektörü (PIR) veya manyetik kontak gibi sensörler ile algılama olduğu anda hırsızlık alarmı meydana gelir. Bu esnada sisteme bağlı dış alan sireni ve dahili siren sesli ve ışıklı uyarı vermeye başlarken aynı zamanda Alarm Merkezi’ne ulaşan alarm sinyalleri sayesinde paneldeki robot sistemimiz, sizi veya vermiş olduğunuz numaraları arayarak durumdan haberdar eder.

Hırsız alarm sistemi son derece önem arz eden bir korunma yoludur. 90% caydırıcılık sağlayan bu alarm sistemi sayesinde başınıza açılacak daha büyük maddi ve manevi belalardan ufak meblağlar ödeyerek kurtulabileceksiniz. Şimdi hırsız alarm sistemi olmayan yerler için söyleşelim:

Bir şekilde hırsızın içeri girdiğini düşünelim hırsız alarm sistemi yok biz o kadar çok olay duyduk ki bazen evde alabileceği mücevher, para , araba anahtarı, notebook veya cep telefonu yani her şey olabilir çünkü kimsenin haberi yok kimse hırsız olduğunu bilmiyor içer de kendilerine oturanları yatanları düşünün banyoda duş alanlarımı veya uyuyanları düşünün.

Aslında bizim anlatmak istediğimiz burada Hırsız Alarm Sistemi sizi çevrenizi ve mal varlığınızı korur evinize çamaşır makinası televizyon  ne kadar ihtiyaçsa bir klima ne kadar ihtiyaçsa  bunu da düşünün çünkü şimdi takılan Hırsız alarm sistemi bu saydığım eşyalardan daha maliyetli oluyor bizim tavsiyemiz ÖNCE Alarm Sistemleri.

DESİ EV VE İŞYERİ ALARM 

Güvenebileceğiniz koruma Yalnızca düzgün bir şekilde kurulmuş bir profesyonel güvenlik sistemi ile gelen barışın tadını çıkarın. Profesyonel olarak kurulmuş bir sistem, yanlış alarmların verdiği rahatsızlıktan mülkünüzü koruyacaktır.

Mülkiyet genelinde kapsama alanı

Evinizin veya işyerinizin her parçasını koruyun. Profesyonel kurulumcular, “Kör Nokta” ları ortadan kaldırmak için doğru yerlerde sensörleri seçmek ve bulmak için eğitilirler.

Desi İçin Ödediğiniz Performans

Sisteminizi tüm potansiyelinden yararlanın Profesyonel bir kurulum, yatırımınızı ve garantilerinizi koruyarak sizin ve mülkünüz için  en iyi korumayı sağlar.

Desi Uzmanı

Doğru kurulmamış yüksek kaliteli bir alarm sistemi verimli çalışmaz ve bir arıza olduğunda sizi uyaramaz. Profesyonel bir kurulumcuyla birlikte doğru kurulumdan emin olabilirsiniz.

 

Alarm sistemleri Hizmetlerimiz 
· Ücretsiz danışmanlık
· Satış danışmanlarının mekanda yaptığı keşif sonucu oluşturulan proje ve fiyatlandırma
· Mekana ve ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan alarm sistemlerinin montajı, programlanması ve devreye alınması
· Sistem hakkında müşterinin bilgilendirilmesi ve uygulamalı eğitimi
· Servis / tamir ve bakım garantisi ve teknik destek
· 365 gün/24 saat Alarm Gözlem İstasyonu hizmeti
· Satış danışmanlarımızca ev, işyeri,ofis vb. mekanlarda yapılan soygun ve yangın risk analizi ile ilgili olarak bilgilendirici ve çözümleyici öneriler oluşturulur.

Proje ve Fiyatlandırma 
Yapılan risk analizleri sonucunda , çözüm önerileri paketinde yer alacak elektronik alarm donanımının kullanılacağı mekana özel bir proje hazırlanır. Alarm donanımının yanı sıra Alarm Gözlem İstasyonu , teknik servis ve bakım hizmetlerini içeren çözüm paketi teklifi de hazırlanarak müşteriye sunulur.