Güvenlik Sistemleri Alarm ve Kamera olmak üzerine de faaliyet gösteren firmamız, kablolu ve kablosuz hırsız alarm sistemleri konusunda Türkiye de ve istanbul da kabul görmüş desi markamız ile güvenlik sistemi çözümleri sunar.
Güvenlik kamera sistemleri HD, Full HD ve 4K çözünürlüklerde güvenlik amaçlı kullanabileceğiniz Analog ve IP Network güvenlik kamerası seçimini mekanlara uygun ürünlerden seçip, güvenilir sistemler ile maksimum fayda sağlamasını hedefliyoruz.

Evlerde ve büyük veya küçük işletmelerde olası hırsızlık gibi risklerde, olayların gerçekleştiği anda ilgili birimleri harekete geçiren elektronik güvenlik alarm sistemleri ile tüm yaşam alanlarınızda olası felaketlerden korunmanızı sağlayacak önleyici sistemler ile projeler geliştiriyoruz.

Kurum ve kuruluşlarda insanların yoğun olduğu alanlarda veya yetki verilmiş kişilerce giriş çıkış yapılacak alanların güvenlik kayıtlarını ve kontrolünü sağlayan geçiş kontrol sistemlerinin tek bir merkezden kontrolü yapılarak, güvenlik düzeyini üst düzeye çıkartacak sistemler ile çözüm üretiyoruz.

bölgesinde hizmet veren Desi firmamız Desi alarm ve kamera sistemleri sayesinde işyerlerinizi ya da evlerinizi kolaylıkla güvenli hale getirmenizi sağlıyoruz.

Desi Alarm Güvenlik Sistemleri 1991 yıllarında kurulmuş bir Türk şirketidir. Desi üretimi, AR&GE çalışmalarınızı ve entegre üretimleri dahil tamamı Türk Mühendisler tarafından yapılmaktadır, %100 yerli sermaye olan Desi Alarm Güvenlik Sistemlerinin kalitesi hem ulusal hem de uluslar arası makamlarca onaylanmışdır. Desi Alarm kurulumu, teknik destek ve malzeme tedariklerin bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0212 667 84 84 – Desi Alarm güvenlik. Desi Alarm Yetkili  Bayi, Servis, Satış Montaj Hizmetlerini Profesyonel Sunmaktayız Desi Alarm ve Kamera Sistemleri Satış, Teknik servis hizmetlerini 7/24 hizmet veriyoruz. Sorunlarınız İçin bizi arayın. Desi Alarm Temsilcisi.

Desi Alarm Güvelik sistemleri ev ve işyeri alarm ve kameralar Hakkında aradığınız her şeyi bu sitede bulabilirsiniz, Desi Alarm Sistemleri Fiyatları bir çok firmada farklılık göstermektedir DESİ Alarm sistemlerimiz, kullanıcının kendisinin de kolaylıkla monte edebileceği, kullanımı kolay ve düşük maliyetli sistemlerdir.

DESİ kablosuz dedektörlerle tam uyumludur. Bu sayede ihtiyacıza göre ister kurulum aşamasında isterseniz de sonradan sistemin kapsamlı ve koruma sahası genişletebilirsiniz.