Desi alarm sistemleri  imalatımızı istanbul avcilar semtimizde yıllarca sürdürdük ürünlerimizin kurulumunu montajını bu ilçemizde başlattık tüm mahalle ve semtte desi ev alarm sistemleri kurulumu yanında işyeri için alarm sistemide tasarlandı ve kurulumu yapıldı bunun yani sıra kurduğumuz alarmlarin desi olarak servis hizmetinide sağlamaktayiz.Avcılar  bölgesinde yetkili servisi olarak hizmet veren firmamız yıllık bakımı akü ve pil değişimi alarm sistemizin arızası gibi durumlarda gün içersinde alarminiza müdahale etmektedir.

Desi Alarm Avcılar Güvenlik Sistemleri 1991 yıllarında kurulmuş bir Türk şirketidir. Desi üretimi, AR&GE çalışmalarınızı ve entegre üretimleri dahil tamamı Türk Mühendisler tarafından yapılmaktadır, %100 yerli sermaye olan Desi Alarm Güvenlik Sistemlerinin kalitesi hem ulusal hem de uluslar arası makamlarca onaylanmışdır. Desi Alarm kurulumu, teknik destek ve malzeme tedariklerin bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0212 667 84 84 – Desi Alarm güvenlik. Desi Alarm Yetkili Avcılar Bayi, Servis, Satış Montaj Hizmetlerini Profesyonel Sunmaktayız Desi Alarm ve Kamera Sistemleri Satış, Teknik servis hizmetlerini 7/24 hizmet veriyoruz. Sorunlarınız İçin bizi arayın. Desi Alarm Avcılar Temsilcisi.

desi-alarmi

Desi Alarm Avcılar  Güvelik sistemleri ev ve işyeri alarm ve kameralar Hakkında aradığınız her şeyi bu sitede bulabilirsiniz, Desi Alarm Sistemleri Fiyatları bir çok firmada farklılık göstermektedir DESİ Alarm Avcılar sistemlerimiz, kullanıcının kendisinin de kolaylıkla monte edebileceği, kullanımı kolay ve düşük maliyetli sistemlerdir.

DESİ kablosuz dedektörlerle tam uyumludur. Bu sayede ihtiyacıza göre ister kurulum aşamasında isterseniz de sonradan sistemin kapsamlı ve koruma sahası genişletebilirsiniz.

Semtimizde 15 yıla yakın ikamet ettik ürünlerimizi kendimiz imal edip halkımıza sunduk avcilar halkı alarm sistemimizi çok beğendi ev ve isyerlerinde desi yi tercih eden müsterilerimiz yillarca alarm sistemini kullandilar ve şuandada kullanan müşterilerimiz var çok memnun bırakmamızin yanı sıra desi alarm uygun bir ev işyeri alarm olmasından dolayı çok tercih edilmiştir evlerde daha çok kullandığımız alarm sistemi kablosuz desi alarm olmuştur.

ilçemizdeki imalathanemizi sektörün gelişmesinden ve büyumesinden dolayı büyütmek için bayrampaşa ilçesine geçiş yaptik ve faaliyetimizi dahada büyüttük hizmet konusunda kesinlikle ödün vermemek için bayi ağımızı oluşturduk yaklaşık istanbulda 50 yakın bayimiz bulunmaktadır gün içerisinde hizmet vermektedir.

avcilar-alarm