Avcılar bölgesinde güvenli sisteminde hizmet veren Avcılar desi alarm uzman personeli ve üstün teknoloji ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın satmış olduğu ürünler ile evinizi ve iş yerleriniz güvence altına alabilirsiniz. Uygun fiyat politikası ve kaliteli ekipmanları ile müşterilerinin hizmetinde olan Avcılar desi alarm müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş firmadır. Hizmet kalitesi oldukça iyi bir firmadır.

Firmanın Ürünleri Hakkında

Firmanın çeşitli özelliklerde ve fiyatlarda ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Bu ürünleri şu şekilde anlatmamız gerekirse;

  • Desi Smartline Alarm
  • Desi Metaline Wtks Alarm
  • Desi Proline Wtks Alarm
  • Ev ve İşyeri Güvenlik Kamera
  • Bebek Bakıcı İzleme gibi ürünleri bulunan firma evinizin ve iş yerinizin güvenliğinin risk analizleri doğrultusunda ürünler satmaktadır.

Firma sizlere en uygun kamera ve alarm sistemi güvenliği çözümleri sunmaktadır.

Ürünlerin Özellikleri

Firmanın satmış olduğu ürünler hakkında kısa bilgi verelim.

  • Desi Smart Line Alarm: Özellikleri arasında; 1 adet hareket dedektörü, 1 adet uzaktan kumanda, 1 adet manyetik kontak, 1 adet alarm paneli bulunmaktadır.
  • Desi Metal LineWtks Alarm: Kablolu ve kablosuz alan kapasitesi bulunmaktadır. Harici tuş takımı ve dış alan sireni bulunmaktadır. Su baskını ve nem dedektörü bulunmaktadır. Darbelere karşı dayanıklı metal kasası bulunmaktadır.
  • Desi Pro LineWtks Alarm: Dokunmatik tuş takımı bulunmaktadır. Telefon arama modülü olan ürün, garanti belgesine sahiptir.
  • Bebek Bakıcı İzleme: Evdeki bakıcıyı evde olduğunuz zaman veya olmadığınız zamanda rahatlıkla izleyebilir ve takip edebilirsiniz. Akıllı telefon üzerinden veya bilgisayar üzerinden takip etmeniz mümkündür. 7/24 günün her saatinde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Firmanın ürünleri son teknoloji ürünleri kullanılarak tasarlanmış ürünlerdir. Firma ayrıyetten akılı kapı kilitleri ürünü satarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Akılı Kapı Kilitleri

Avcılar Desi Alarm firması akıllı kapı kilidi ürünleri satmaktadır. Firmanın satmış olduğu ürünler şunlardır. Utopuc 2-UBC 60 Akıllı Kilit, Utopuc 2-UKC 60 Akıllı Kilit ve Utopuc 2-UFC 60 Akıllı Kilit çeşitleridir.

Müşteri Memnuniyeti

Firma güvenlik sektörünün köklü kuruluşlarındandır. Firmanın en önemli özellikleri arasında müşteri memnuniyetini ön planda tutmasıdır. Kaliteli hizmetinin karşılığında müşterisinin güvenini kazanmayı amaçlayan bir firmadır. Uygun fiyat politikası ile müşterilerine ödeme kolaylığı ve taksit imkanı sağlamaktadır. Yetkili servis ağı hem İstanbullun Anadolu yakasına, hem de Avrupa yakasına hizmeti bulunarak her müşteriye hitap etmektedir.

Ürün Garantisi İle İlgili Bilgilendirme

Firmanın ürünlerini alanlar ve kısa süre içerisinde fabrika yapım aşamasında hata olan ürünlerde 2 yıl garanti süresini firma vermektedir. Hiçbir şekilde garanti kapsamında olan hiçbir üründen firma ek para talep etmez. Firma ISO 9001 kalite sertifikasına sahip belgesi bulunmaktadır. Kullanıcı hatası dışındaki bütün durumlarda ücretsiz parça değişim garantisi söz konusudur.