Alarm Sistemi Neden Gerekli mi?

Evden çalışıyorsanız, ev ofisinizi güvende tutmanın iş tanımınızın bir parçası olması gerektiğinden emin olun. Ev ofis emniyetini öncelikli hale getirmek için iş yerinden uzak bir işe gidip gelirken kaydettiğiniz zamanı iyi kullanın.

Kişisel güvenliğinizi de göz önünde bulundurmayı unutmayın. Telefon hatlarınızla elektrik kesintisi veya faul durumunda cep telefonunuzu kullanışlı tutun. Birisini haberdar edin – yani randevu saatleri, yerleri, toplantı yaptığınız kişiler. İlk kez müşterileri halka açık bir yerde buluşmak daima iyi bir fikirdir. Müşterinin meşru olduğunu doğrulamanız ve yalnızca evinize girmekle ilgilenmiyorsanız önemlidir. Teslimatlarda da dikkatli olun. Kapıyı açmadan önce kişiyi tanımladığınızdan emin olun. Çoğu durumda, bir teslimat kişisinin evinize girmesine izin verilmesi gerekli değildir.

BAŞAKŞEHİR EVLERİ İŞYERLERİ ALARM İLE KORUYUNUZ!

Yetkili bayi olan firmamız  bölgesinde Desi  güvenlik olarak hizmet sunmaktadır. Firmamızın İstanbul ili ve çevresinde  sınırları içerisinde hizmet vermektedir. Desi Başakşehir , Alarm Sistemlerine Aylarca Kira ödemeyin, Desi Alarm  Sistemini Bir Kez Satın Alın ömü Boyu Kullanın Desi Ev, işyeri alarm sistemleri çok uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile sizde Desi alarm sistemlerine sahip olun.

Desi Alarm Güvelik sistemleri ev ve işyeri alarm ve kameralar Hakkında aradığınız her şeyi bu sitede bulabilirsiniz, Desi Alarm Sistemleri Fiyatları bir çok firmada farklılık göstermektedir DESİ Alarm  sistemlerimiz, kullanıcının kendisinin de kolaylıkla monte edebileceği, kullanımı kolay ve düşük maliyetli sistemlerdir.

DESİ kablosuz dedektörlerle tam uyumludur. Bu sayede ihtiyacıza göre ister kurulum aşamasında isterseniz de sonradan sistemin kapsamlı ve koruma sahası genişletebilirsiniz.

Gecenin bir yarısında bir alarm sönerse, akıllı bir ev kamera sistemine sahip olanlar, telefonlarına bir uyarı alır ve neler olup bittiğini ve ne olacağını belirlemenize yardımcı olmak için evin içinde ve çevresinde kameralar tarayabilir.

Evinizi ve varlıklarınızı istenmeyen olaylardan korumak, herhangi bir aile için öncelikli olmalıdır. ev güvenlik sistemi ile mallarınız korunacak ve mülkünüz korunacaktır. Güvenli ve güvenli hissetmenin anahtarı, 24 saat korunan bir ev alarm sistemidir.

Türkiye çapındaki alarm sistemimiz, evinize girişi algılar ve buna bir kontrol paneli ve tuş takımı eşlik eder. Güvenlik sistemi gece gündüz kablosuz bir kanal aracılığıyla izlenir.

temel kablosuz alarm sistemi şunları içerir:
Klavye
Siren
Yedek batarya akü
Bir Hareket dedektörü
Pencere manyetikleri

Desi Alarm’ın ev güvenlik sistemleri, iki yönlü dinleme olanağı sağlayan öne çıkarma özelliği ile birlikte gelir. Bu, evinizle çift yönlü iletişim kurmanıza izin verir. Bir soygun meydana gelirse, onları izlemeye yardımcı olacak bir isim veya ayrıntı ortaya çıkması durumunda, davetsiz misafirler dinlenecektir.