‘Sizi ve evinizi korumanın en güzel yolu alarm sistemidir’

İstanbul Esenler ilçesi gibi güvenliği oldukça zor olan bir bölge için alarm sistemi arıyorsan, en doğru yerdesin. Bu konumda hayalindeki alarm sistemini tasarlayan Desi Alarm aidat vermeye son veren ürünleri ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

 İstanbul oldukça büyük bir şehir olduğundan, alarm sistemi bulmak ve kurdurmak oldukça sorun teşkil edebiliyor.Günümüzde güvenilir ve sorunsuz çalışan alarm bulmak neredeyse imkansız. Esenler Desi alarm sistemleri ile 30 yıllık deneyimimize güvenerek problemlerimizi yerinizde çözüyoruz. Böylelikle alarm sisteminde zaman kaybetmeden, sorunlarınız çözüme ulaşmış oluyor.

 

Desi hırsız alarm sistemi, karışıklık olmadan basit ve verimli bir hırsız alarm sistemi uygulamak isteyen ev sahipleri için uygundur, ancak güvenlik tedbirlerinden herhangi birini feda etmeden. Bu cihaz, bir hırsız girdiğinde insan sayısını en fazla altı kişiye çağırabilir ve yaklaşık bir insani hareketini algılayan Kızılötesi sistemi ve komşuları uyarmak ve davetsiz hırsızları caydırmak için yüksek bir 110 desibel alarmı özellikleri sunar.

Desi Alarm Esenler adresinize gelerek sorunu yerinde tespit eder ve uygun, kaliteli, hızlı çözümleri size sunar. Gereken yedek parçalarınızı uygun fiyatlı ve kaliteli olarak sizler için temin ediyoruz.

 

En Uygun Esenler Alarm Sistemi

Desi Alarm Esenler olarak, eviniz ve ofisinizde barındırdığınız her türlü marka ve model alarm sistemleri için alarm  sistemi servisinin aksatılmadan yapılmasını tavsiye ederiz.Böylece cihazımızı uzun ömürlü kullanabilirsiniz.  Servis ve bakım gibi hizmetlerimizde şirketimiz kalitesi ve güveni ile her zaman sizlerin yanında ve hizmetinizdedir. Ailenizin maddi ve manevi sağlığını korumak için alarm cihazlarınızın bakımını yaptırmanızı ve arızalı donanımların tamirini sağlayınız. Donanım onarımınız için şirketimiz bünyesinde teknik servis uzmanları ve alanında tecrübeli ekibimize güvenerek yaptırabilirsiniz. Gerekli bilgilendirme ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçin. Her türlü marka ve model için çözümlemeyi beraber yapalım. İhtiyacınıza en uygun modeli bulalım. Desi Alarm Esenler olarak sizlerin ve ailelerinizin sağlığını önemsiyor ve gerekli çalışmalarımızı sizlerin huzurlu bir yaşam sürmenizi temenni ederek gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir Esenler Desi Servisi

Bakımı aksayan ürünlerimizin belli bir süreden sonra iç kısımların da donanım arızaları meydana gelmektedir. Bakımı yapılmamış cihazları kesinlikle kullanmayınız. Cihazlarımızın her zaman belirli aralıklarla periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mutlaka servislerimize göstermeniz gerekir. Bu gibi ve daha fazla sorunların önüne geçebilmek için cihazlarımızın periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Bakımların yanında cihazlarımızın akülerinin de değiştirilmesi sağlıklı bir kullanım için oldukça önemlidir. Bu sayede sorunsuz bir kullanım geçirebilirsiniz.