‘Sizi ve evinizi korumanın en güzel yolu alarm sistemidir’

Ev Alarm Sistemi, kurulumu kolay, basit ama tam bir ev alarm sistemi isteyen ev sahipleri arasında çok yüksek alakalı alan ve son derece popüler bir seçimdir. Bu alarm sistemi, bir saatten az bir sürede başınıza evinize kurulabilir ve servisin kendisi ucuzdur ve mükemmel bir müşteri hizmeti sunmakla kalmaz, bir ev için alarm servisi için uzun vadeli bir servis ihtiyacı gerektirmez.

Ev güvenliği alanında iyi bilinen bir marka olan desi ve haklı olarak. Bu model, tamamen programlanabilir bir ana ünite ve sensörler, pasif hareket sensörleri, 6 kişiye kadar otomatik arama fonksiyonu ve komşuları uyarıp potansiyel davetsiz hırsızları caydıran yüksek sesli bir 110dB alarm gibi özellikleri ile ev sahipleri arasında en tutarlı geri bildirim seçeneklerine sahiptir.

hırsız alarm sistemi, hırsızlara karşı koruma sağlamak isteyen ev sahiplerinin yanı sıra diğer tipik ev acil durumları için kapsamlı bir çözümdür. Bu sistem, potansiyel davetsiz misafirleri caydırmak için komşuları uyaran yüksek sesle kablosuz bir kapalı siren sağlıyor, böylece bir hırsız bulamıyor ve parçalamaması için gizlenmesi kolay bir konsol ve bir Otomatik Arama ve / veya Otomatik Acil durum seçeneği sunuyor.

İşyerinizi korumanın en güzel yolu alarm sistemidir

Desi hırsız alarm sistemi, karışıklık olmadan basit ve verimli bir hırsız alarm sistemi uygulamak isteyen ev sahipleri için uygundur, ancak güvenlik tedbirlerinden herhangi birini feda etmeden. Bu cihaz, bir hırsız girdiğinde insan sayısını en fazla altı kişiye çağırabilir ve yaklaşık bir insani hareketini algılayan Kızılötesi sistemi ve komşuları uyarmak ve davetsiz misafirleri caydırmak için yüksek bir 110 desibel alarmı özellikleri sunar.

Ev Alarm Sistemi,evlerin hırsız güvenlik gereksinimlerini tam olarak karşılayabilir ve bu nedenle bir apartman, apartman,kabin veya uzun bir otel konaklama gibi yaşayan durumlar için idealdir. Kurulumu kolaydır ve alarmı devreye sokmak ve devreden çıkartmak için 2 tane kablosuz kumanda içerir, kumanda taşımaya devam edebilecek kadar küçük Bu sistemin ek bir yararı, kapalı bir sistem olması, güvenlik şirketlerinden gizliliğinizi korumanıza ve aylık ücret olanak vermemenizi sağlar.

Hırsız Alarm Sistemlerinin Bileşenleri

Kablolu veya kablosuz olabilen temel bir hırsız alarmı üç bileşene sahiptir:

Merkezi kontrol paneli, algılama cihazları tetiklendiğinde uyarılır ve alarm çalabilir veya izleme servisine bildirir. Bu aynı zamanda alarmı kurmak veya devreden çıkartmak veya davetsiz misafir eve girerse polis çağırmak için de kullanılır.
Algılama cihazları, silahlandıklarında, koruma fonksiyonlarına yönelik herhangi bir rahatsızlığı hissederler. Eğer rahatsız edilirse, cihaz izleme hizmetini bildiren alarmı tetikler.
Bir algılama cihazı alarmı tetiklediğinde alarm veya siren sesi duyulur. (Desi ile bir izleme hizmeti gerekmez.)