İstanbul Esenler ilçesi gibi güvenliği oldukça zor olan bir bölge için alarm sistemi arıyorsan, en doğru yerdesin. Bu konumda hayalindeki alarm sistemini tasarlayan Desi Alarm aidat vermeye son veren ürünleri ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

 İstanbul oldukça büyük bir şehir olduğundan, alarm sistemi bulmak ve kurdurmak oldukça sorun teşkil edebiliyor.Günümüzde güvenilir ve sorunsuz çalışan alarm bulmak neredeyse imkansız. Esenler Desi alarm sistemleri ile 30 yıllık deneyimimize güvenerek problemlerimizi yerinizde çözüyoruz. Böylelikle alarm sisteminde zaman kaybetmeden, sorunlarınız çözüme ulaşmış oluyor.

Desi hırsız alarm sistemi, karışıklık olmadan basit ve verimli bir hırsız alarm sistemi uygulamak isteyen ev sahipleri için uygundur, ancak güvenlik tedbirlerinden herhangi birini feda etmeden. Bu cihaz, bir hırsız girdiğinde insan sayısını en fazla altı kişiye çağırabilir ve yaklaşık bir insani hareketini algılayan Kızılötesi sistemi ve komşuları uyarmak ve davetsiz hırsızları caydırmak için yüksek bir 110 desibel alarmı özellikleri sunar.

Desi Alarm Esenler adresinize gelerek sorunu yerinde tespit eder ve uygun, kaliteli, hızlı çözümleri size sunar. Gereken yedek parçalarınızı uygun fiyatlı ve kaliteli olarak sizler için temin ediyoruz.

En Uygun Esenler Alarm Sistemi

Desi Alarm Esenler olarak, eviniz ve ofisinizde barındırdığınız her türlü marka ve model alarm sistemleri için alarm  sistemi servisinin aksatılmadan yapılmasını tavsiye ederiz.Böylece cihazımızı uzun ömürlü kullanabilirsiniz.  Servis ve bakım gibi hizmetlerimizde şirketimiz kalitesi ve güveni ile her zaman sizlerin yanında ve hizmetinizdedir. Ailenizin maddi ve manevi sağlığını korumak için alarm cihazlarınızın bakımını yaptırmanızı ve arızalı donanımların tamirini sağlayınız. Donanım onarımınız için şirketimiz bünyesinde teknik servis uzmanları ve alanında tecrübeli ekibimize güvenerek yaptırabilirsiniz. Gerekli bilgilendirme ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçin. Her türlü marka ve model için çözümlemeyi beraber yapalım. İhtiyacınıza en uygun modeli bulalım. Desi Alarm Esenler olarak sizlerin ve ailelerinizin sağlığını önemsiyor ve gerekli çalışmalarımızı sizlerin huzurlu bir yaşam sürmenizi temenni ederek gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir Esenler Desi Servisi

Bakımı aksayan ürünlerimizin belli bir süreden sonra iç kısımların da donanım arızaları meydana gelmektedir. Bakımı yapılmamış cihazları kesinlikle kullanmayınız. Cihazlarımızın her zaman belirli aralıklarla periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mutlaka servislerimize göstermeniz gerekir. Bu gibi ve daha fazla sorunların önüne geçebilmek için cihazlarımızın periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Bakımların yanında cihazlarımızın akülerinin de değiştirilmesi sağlıklı bir kullanım için oldukça önemlidir. Bu sayede sorunsuz bir kullanım geçirebilirsiniz.

İstanbul’un önemli yerleşim yerlerinden birisi olan Esenler, hırsızlıkla ilgili girişimlerin de fazlalaştığı noktalardan birisini ifade ediyor. Bu neden ev veya işyerlerine alarm sistemleri taktıracak olanların dikkat etmeleri gereken bazı hususlar var. Eğer gelişigüzel bir şekilde alarm markası ve ürünleri seçerseniz, elde edilmek istenilen faydayı sağlayamazsınız. Alarm sistemleri almadan önce dikkat edilmesi gereken veya farkında olunması gereken hususlar şu şekildedir:

  1. İthal ürünlerden uzak durmalısınız. Bunların hem fiyatı yüksektir hem de özellik açısından ideal performansı sunmaz. Özellikleri arttıkça da, fiyatları daha da artmaya başlar.
  2. İthal ürünlerle ilgili önemli bir problem olarak ortada duran konu: Servis hizmetleridir… Hiçbir marka Türkiye’de kapsamlı bir servis hizmeti sunma maliyetlerine katlanmak istemediğinden malın satışından sonra verilecek destekler oldukça yetersiz, kalitesiz ve uzun zaman almaktadır.
  3. İkinci el alarm sistemleri temin etmek yerine kesinlikle sıfır ürünler alınmalıdır. Üstelik ikinci el ürünlerin kısa zamanda bozulması veya çalışmama gibi durumları söz konusu olabilir. Özellikle mal bedeli açısından yüksek değerli depo veya işyerlerinizin sıfır ürünlerle korunması gerekir.
  4. Servis hizmetleri açısından gelişmiş hizmet sunan ve fiyat olarak da piyasanın çok altında ve çok üstünde olmayan markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Desi Alarm en iyi alarm ürünlerini imal ediyor

Gelelim Desi Alarm firmasına. Türkiye’nin alarm makarası Desi, yerli mühendislikten yararlanan tek alarm firmasıdır. Bu konuda kapsamlı çalışma yapan ikinci bir firma söz konusu değildir. Bu nedenle hem ürünleri uygun fiyata hem de özellik bakımından ithal edilen ürünlere göre çok daha iyi durumdadır. Ayrıca firma tarafından bizzat sağlanılan servis hizmetleri de müşteri memnuniyetinin hat safhada tutulmasını sağlayan önemli bir konudur.

Ev ve işyerlerinizi koruyabilmek için yapmanız gereken tek şey; doğru bir alarm markası ve ürünü seçmektir. Desi Alarm, ücretsiz keşif hizmetleri sayesinde işyeri veya eviniz için en uygun alarm sistemlerinin belirlenmesini sağlar. Böylece performans açısından verimlilik sağlayacak alarm sistemleriyle mal güvenliğinizden emin olabilirsiniz.

Eğer sizinde Desi Alarma ihtiyacınız varsa veya alarmınızda sorun varsa ve yaptıracak kimseyi tanımıyorsanız bir telefonla bize ulaşabilir,100 tl karşılığında alarm cihazınızın tüm problemini çözmek adına yerinde esenler yerinde teknik servis hizmetmizden yararlanabilirsiniz.