İstanbul’da güvenilir olarak alarm sistemleri satışı yapılmakta, bu alanda alarm kamera  servisi olarak müşterilerimizin yüzlerini güldürmekteyiz eyüp Avrupa Yakası yetkili alarm Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz. desi ev alarm  işyeri alarm Arıza Ve Bakım Hizmetleri İle Altını Çizerek Söylüyorum Kul Hakkına Riayet Ederek Dürüst Bir Şekilde Müşterilerimizin Problemlerini Çözmek İçin 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Servis Ve Teknik Destek Hizmeti Sağlamaktayız.

En Yakın Desi alarm Servisi Hizmeti

Desi alarm Markayı Satabilme İmkanı Veriyoruz.
Alışık olduğunuz marka ve modeller yerine türk malı ve modeli satabilme gücü sunuyoruz. Türk markası ve modelleri ile bunlara ait anlık güncel bilgileri gerek mobil uygulamamızdan gerekse web sayfamızdan ihtiyacınız olan her an ulaşarak farklı çeşitleri, ürünleri bakan son kullanıcıya fiyat, ürün özelliği…gibi konularında anında bilgi verebiliyor, talebi, satışa döndürebiliyorsunuz.

Her Ürün Bilgisine Kolay Erişim Sunuyoruz

Gerek mobil uygulamamızdan gerekse web sayfamızdan istediğiniz her ürüne ve onun alt segmentlerine kolayca ulaşabiliyor, size nihai müşteri tarafından sorulan her türlü soruya hızlı ve doğru bir şekilde cevap verebiliyorsunuz. Böylece müşteri memnuniyeti sağlayarak mağazanıza gelen nihai müşterinin talebini satışa çevirebiliyorsunuz.

Birden çok ürünü, birden çok modeli tek bir noktada görmek isteyen nihai müşterilerin dikkatini çeken desi alarm  konseptli mağazalarımız farklı model müşterilerini de mağazanıza çekmenize yardımcı oluyor. Türkiye genelinde 600 ilde 50 adet desi bayisi konseptli mağaza yaptık. Üreticiler dışında tabela ve stand veren tek firmayız.

Üretici firmalarla birlikte fabrika gezileri, ürün eğitim toplantıları ve satış ekibimizin Türkiye’nin her yerine gerçekleştirdiği yüz yüze ziyaretler ile iş ortaklarımızın bilgi seviyelerini yükseltiyor, yaptığımız işin tüm aşamalarını beraberce öğreniyoruz. Bu donanım da iş ortaklarımızın mağazalarına gelen müşterileri bilgileri ile ikna etmelerine ve talepleri satışa döndürmelerine destek oluyor.

desi alarm satış ve pazarlama konsun da konusundan eğitim almış kalifiye elemanları ile güler yüzlü yaklaşımları ile ev alarm işyeri alarm  sektöründe ilk sırada gelmektedir. Güvenlik sektöründe 2017 yılının ortalarında yapılan bir araştırmada alarm  ve güvenlik sektöründe en fazla büyüyen firma olmuştur.