Desi Alarm Göztepe

Sürekli olarak artan hırsızlık, yangın, su basması ve doğal gaz kaçağı gibi istenmeyen olaylar, alarm sistemlerine olan ihtiyacı arttırıyor. 1991 yılından itibaren alarm ve güvenlik sistemleri sektöründe bulunan Desi Alarm Göztepe bayi, hizmet ve ürün çeşitlerini geliştirerek hizmet vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak hedefleyen firma, yüksek kaliteli yerli ürünleri ile ev ve iş yerlerinin üst düzey güvenliğini sağlıyor. Firma, sektörün ihtiyacını doğru ve hızlı analiz ederek, yeni gelişen sorunlar için sistemlerini uyarlıyor ve yeniliyor. Firma, markalaşmış olan ürünlerinin başta bakım ve onarım olmak üzere, her türlü servis hizmetini kesintisiz olarak gerçekleştiriyor.

Firmanın Hizmetleri Nelerdir?

Firma ürün satışlarının yanında müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti de sunuyor. Firmanın profesyonel teknik ekipleri, istenilen ev veya iş yerlerine giderek, mekanla ilgili detaylı bir keşif yapıyor. Müşterilerinin talepleri ile mekanın iç ve dış güvenlik ihtiyaçlarını birleştiren uzmanlar, en uygun DESİ alarm sistemini müşterilerine sunuyor. Müşteri onayını alan teknik ekip, istenilen tarihte sistemleri yerleştirerek, testlerini yapıyor ve faaliyete geçiriyor. Teknik ekip, aynı zamanda alarm sistemlerini kullanacak kişilere sistemin çalışması ve kullanılması ile ilgili bilgilendirmeyi de yapıyor. Firma, iş tesliminden sonrada müşterileri ile irtibatta olup, teknik desteğine devam ediyor.

Goztepe desi alarm sistemi

Firmanın Ürünleri

Firma alarm ve güvenlik sistemleri ile ilgili, ihtiyaç duyulacak tüm ürünlere sahip bulunuyor.

Firmanın ürünleri şu şekilde sıralanıyor;

  • Elektronik kilit ve kapı ürünleri (parmak izi okuyuculu, tuş takımlı ve uzaktan kumandalı akıllı kilitler gibi)
  • Ev ve iş yeri alarmları (akıllı alarm sistemleri, dedektörler ve sensörler gibi)
  • Otomotiv güvenlik sistemleri (oto alarm ve şerit takip sistemleri gibi)
  • Savunma sanayi ürünleri

Firmanın tüm ürünleri, Avrupa Birliğinin de talep ettiği CE güvenlik belgesine hak kazanmıştır.

Bakım Hizmetleri

Firma, servis kapsamında müşterilerine bakım hizmetleri de sağlıyor. Müşterilerinin talep etmesi durumunda, kurulumunu yaptığı sistemlerin, düzenli bakım ve testlerini yaparak, sistemin hatasız çalışmasını sağlıyor. Ayrıca, bakım esnasında tespit ettiği sorunları gidererek, daha büyük arızalara dönüşmesine engel oluyor.

Onarım Hizmetleri

Firma satışını yaptığı tüm ürünlerin, garanti kapsamında onarımlarını da gerçekleştiriyor. Kendi üretimleri olduğu için yedek parça sıkıntısı çekmeyen firma, hizmetlerini kesintisiz ve en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyor. Ürünleri yerli üretim olduğu için, birçok firmada olduğu gibi parça bekleme sorunu meydana gelmiyor. Alarm sistemlerinin aksatılmadan devam edebilmesi için, firma 7 gün 24 saat hizmet verebilecek şekilde hazır bulunuyor.

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.