Elektronik güvenlik sistemleri sektöründe bilinmiş Desi  markası yanında isminin bile bilinmediği Çin Malı markalarda bulunmaktadır. Alarm sisteminde marka çok önemlidir,montaj ve kurulumdan sonra yanlış alarm ve arıza yaşanmaması için kalitede kendini kanıtlamış bilindik marka olan Desi haricinde alarm sistemi satın alınmamasını tavsiye ederiz.

Alarm Sisteminde Satın Alın Kiralamayın !

Ev yada işyerinin hırsızlığa karşı korunması için takılan tüm ürünlerin hizmeti veren firmaya ait olup sadece kullanma hakkına sahip olduğunuz bir satış sistemidir.

Kiralık alarm sistemlerinde ürünler size ait olmayıp bu ürünler için aylık bir bedel ödemek kaydı ile firmaya ait alarm ürünlerini kullanmış olursunuz.

Alarm sistemi kiralanır ise  Ne Olur

Alarm sistemleri için 24 aylık bir sözleşme imzalamanız gerekmektedir. sözleşme süresinden önce alarm sistemi söktürülmek istenirse cezai yaptırım uygulanmaktadır. Sözleşme esnasında sizden kredi kartı bilgisi istenmekte olup kiralama bedeli her ay verdiğiniz kredi kartından otomatik olarak çekilmektedir.
montaj ve Kurulum için kiralama yapan firmaya montaj bedeli ödemeniz gerekir.
Sözleşme süreniz bittikten sonra alarm kiralama hizmetine devam etmek istemiyorsanız takılı olan alarm sisteminin yerinden  sökülmesi için firma sizden sistem söküm ücreti talep etmektedir.
Alarm sistemi için ederinden fazla bedel ödersiniz.
Alarm sistemi kiralayıp mağdur olan binlerce kullanıcının internetten görebilir  inceleyip ona göre karar verebilirsiniz.

 

Desi Alarm Güvelik sistemleri ev ve işyeri alarm ve kameralar Hakkında aradığınız her şeyi bu sitede bulabilirsiniz, Desi Alarm Sistemleri Fiyatları bir çok firmada farklılık göstermektedir DESİ Alarm Kadıköy sistemlerimiz, kullanıcının kendisinin de kolaylıkla monte edebileceği, kullanımı kolay ve düşük maliyetli sistemlerdir.

DESİ kablosuz dedektörlerle tam uyumludur. Bu sayede ihtiyacıza göre ister kurulum aşamasında isterseniz de sonradan sistemin kapsamlı ve koruma sahası genişletebilirsiniz.

2018 de Artan hırsızlık olayları bizlere mallarımızı korumak için önlemler almamız gerektiğini hatırlatıyor. Gereken önlemleri almazsak hırsızlık ve diğer suç olaylarından kısmetimizi alabilmemiz zor değil. Hırsızlık olaylarından korunmak için sadece güvenlik kamera sistemleri değil aynı zamanda alarm sistemlerinden de faydalanmamız gerekmektedir. Hırsızlık alarm sistemleri istenmeyen misafir durumu sırasında devreye girip emniyet güçlerinin olay yerine gelip suçu işleyen kişinin yakalanmasını sağlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda hırsızlık alarm sistemleri suç sırasında suçu işleyen kişiyi korkutup kaçırmaya ve dolayısıyla malımızı korumaya yardımcı olmayı hedeflemektedir. Alarm sistemleri ahd veya ip kamerayla birlikte kurulduğu sırada daha fazla etkili bir caydırıcılık sağlar aynı zamanda suçluların daha çabuk yakalanmasına da olanak sağlar.