İşyerinizi Evinizi korumak için banka hesabınızı kredi kartınızı boşaltmanız gerekmemelidir. Desi, evinizi bir güvenlik görevlisi gibi korumak için çeşitli kablolu ve kablosuz ve cebinizdeki cüzdan dostu alarm sistemleri oluşturdu. En sevdiğim şey, alarm tetiklendiğinde altı farklı telefon numarasını aramak için bir sabit hat veya VOIP bağlantısı (veya sim kart üzerinden alınan bir ses hizmeti olduğunu düşünüyor) kullanan simkarttan 24 saat profesyonel izleme imkânı sunmadığından aylık ücret veya sözleşme yoktur.

Temel set hs 102 kiti aşağıdakilerle birlikte gelir: Ana kontrol paneli, bir haraket dedektörü pır dedektör ve pencere sensörü, 110 desibel alarm, sistemi etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak için iki anahtar kumanda, bir panik alarm ve dört alarm şirketi çıkartması potansiyel davetsiz misafirlere ev güvenlik sisteminin evinizi koruduğunu bilmesine izin verin.

Büyük bir evde mi yaşıyorsun? Daha fazla sensör satın alabilirsiniz.

alarm sistemi, 32 kablosuz bölge arasında bölünen ‘6a kablolu kadar alarm sensörünü destekleyebilir.

Ev alarm sistemleri son birkaç on yılda uzun bir yol kat etti. Bugün, evlerde akıllı ev özellikleri, çok çeşitli yüksek teknoloji sensörler, HD video kamera zilleri ve üst düzey ev güvenlik kameraları bulunuyor.
Bu yeni teknolojilerin tümü, bir evin genel güvenlik özelliklerini önemli ölçüde iyileştirebilir ve özellikle işyerlerinde, kırsal mülkte veya evlerde yaşayan herkes için harika bir sistem.

Ev Güvenlik alarm sistemi Teknolojisi Hakkında Neler Var?

Günümüzde kurulmakta olan güvenlik kameraları daha iyi görüntü kalitesi sağlamakta ve genelde öncüllerinden çok daha küçük bir fiyat etiketi ile donatılmaktadır. Buna ek olarak, ev gözetim kameraları, desi alarm sistemi ile mükemmel bir şekilde bütünleşen akıllı bir ev sistemine entegre edilebilir .

ev alarm sistemleri ve ev güvenlik kameraları, hırsızları evinizi hedef almayı engellemenin en etkili yollarından ikisidir.
Çoğu hırsızlar meydan okumak için evlerine girmiyor. Genellikle en düşük seviyedeki dirençle en yüksek payı arıyorlar. Başka bir deyişle, çoğu hırsız daha iyi bir amaç için iyi savunulan bir evin üzerinden geçer.

Hırsızlar Ev Alarmı ve Kamera Sistemlerini bypass edebilir mi?

Evet, ancak çoğu hırsız bir alarm sistemi veya video güvenlik kamerasını atlayıp devre dışı bırakmayı bilmiyor. Ancak, bazı profesyonel hırsızların en karmaşık ev alarm sistemlerini ve konut güvenlik kameralarını atlamak için bilgi ve becerilerine sahip oldukları belirtilmelidir.