DESİ alarm Sistemleri: Günümüzde çok fazla hırsızlık, haneye tecavüz gibi ev saldırıları olmaktadır. Siz gece uyurken ya da evde yokken birileri evinize girebilir, sahip olduğunuz dükkân ya da fabrikanız hırsızların saldırısına uğrayabilir. Deprem olabilir. Ya da gangın çıkabilir, gaz kaçağı olabilir. Peki bu gibi durumlar için önlem almak istemez misiniz? Yapacağınız şey ise gayet basittir. Hemen bizi güvenlik şirketimizi arayarak işyerinize ya da evinize alarm sistemi taktırmak olmalıdır.

DESİ Alarm Güvenlik: İnsan her vakit evde oturamaz. Acil bir işi çıkabilir, tatile gitmek isteyebilir, işyerinde olabilir. Aynı şey sahip olduğunuz işyeri için de geçerlidir. Günün 24 saati işyerinizde kalıp işyerinizi koruyamazsınız. Bu yüzden yapacağınız en akıllıca şey alarm taktırmak olacaktır. Alarm güvenlik anlamına gelir. Hem hesaplı hem de güvenilir olan alarm sistemleri kablolu, kablosuz alarmların en büyük özelliklerinden biri de hareket sensörlerine sahip olmalarıdır. Bu sensörler oldukça hassastır ve sadece sizin bileceğiniz şifre ile açılıp kapanabilecektir. İsterseniz şifreye bile gerek kalmadan sadece bir uzaktan kumanda ile bile sensörü açıp katabilme özellikleri de vardır.

Hırsızlık olaylarının çok yoğun bir şekilde yaşandığı bir zaman içerisindeyiz. Kişilerin can ve mallarını korumakta zorlandıkları ve fazla emin olamadıkları bir vakit içerisinde kendi emniyetlerini almak için de çalışmaları gerektiğini ifade etmeliyiz. Aksi durumda işyeri ve ev gibi meskenlere hırsızların girmemesi için caydırıcı bir sebep bulunamaz. Kolluk kuvvetlerini her sokak başında nöbet tutabilmesi gibi bir şeyin söz konusu olmadığı düşünüldüğünde neden kendi tedbirlerimizi almamız gerektiğini daha iyi anlayabiliriz.

Desi Alarm tarafından önerilen tedbirler

  1. Tedbir denilince sadece kapının kilitlenmesi ve pencerelerin kapatılması akla gelmemelidir. Bundan daha fazlasını da yapmak gerekir. Öncelikle kilit sistemlerinin yeni nesil olması lazımdır. Çünkü hırsızların kilit sistemlerini açma konusunda önemli bir becerileri söz konusudur.
  2. Alarm sistemlerinin de ev veya işyerlerinde olması gerekir. En caydırıcı sistem olarak alarm ürünleri başlıca tedbirler arasındadır.
  3. Kamera sistemleriyle ev veya işyerinin izlenmesi ve olası hırsızlık girişimlerinin tespit edilmesi de önemli bir tedbir olarak ortaya çıkıyor.
  4. Ev veya işyerlerindeki kapıların çelik olması da önemlidir.
  5. Camların kilit sistemlerinin bulunması da gerekli tedbirler arasında yer alır.

Tedbir listesini genişletmek mümkündür ancak her ne yapılırsa yapılsın umursamazlık halinde bir hataya neden olunur ve hırsızlık girişimleri başarıya ulaşabilir. Alarm sistemleri kurulduktan sonra devreye alınmaması gibi hatalar hırsızlık girişimlerini başarıya götürmüştür. Kablosuz alarm sistemlerinin batarya takibinin yapılmaması, bataryası zayıflayan alarm sisteminin hırsızlık girişimi sırasında devreye girmesini önler. Bu gibi hatalar hırsızlık girişimlerinin neticelenmesini ve dolayısıyla mal sahibinin bundan zarar görmesi sonucunu doğurur.

Desi Alarm, ev ve işyerleri için en iyi alarm sistemlerini tasarlayan ve satışını yapan yerli markadır. Üstelik üretilen ürünlerin servis bakımlarını da bizzat kendisi yapmaktadır. Böylece daha esnek ve hızlı bir servis hizmeti sunan alarm firması olarak da ön plana çıkıyor. İthal edilen ürünlere göre de çok daha fonksiyonel ve uygun fiyata sizlere sunuluyor. Yerli üretimle dükkan, ev ve depolarınızı koruyun!

Desi Alarm Maltepe Güvenlik Sistemleri 1991 yıllarında kurulmuş bir Türk şirketidir. Desi üretimi, AR&GE çalışmalarınızı ve entegre üretimleri dahil tamamı Türk Mühendisler tarafından yapılmaktadır, %100 yerli sermaye olan Desi Alarm Güvenlik Sistemlerinin kalitesi hem ulusal hem de uluslar arası makamlarca onaylanmışdır. Desi Alarm kurulumu, teknik destek ve malzeme tedariklerin bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0212 667 84 84 – Desi Alarm güvenlik. Desi Alarm Yetkili Maltepe Bayi, Servis, Satış Montaj Hizmetlerini Profesyonel Sunmaktayız Desi Alarm ve Kamera Sistemleri Satış, Teknik servis hizmetlerini 7/24 hizmet veriyoruz. Sorunlarınız İçin bizi arayın. Desi Alarm Maltepe Temsilcisi.

Desi Alarm Maltepe Güvelik sistemleri ev ve işyeri alarm ve kameralar Hakkında aradığınız her şeyi bu sitede bulabilirsiniz, Desi Alarm Sistemleri Fiyatları bir çok firmada farklılık göstermektedir DESİ Alarm Maltepe sistemlerimiz, kullanıcının kendisinin de kolaylıkla monte edebileceği, kullanımı kolay ve düşük maliyetli sistemlerdir.

DESİ kablosuz dedektörlerle tam uyumludur. Bu sayede ihtiyacıza göre ister kurulum aşamasında isterseniz de sonradan sistemin kapsamlı ve koruma sahası genişletebilirsiniz.