Ev alarm ve güvenlik sistemlerine nasıl başlanır?

Hırsızlık gibi suçlar giderek büyüyor ve yeni çoğalan nesil hırsızlık normal bir olay gibi karşılıyor, fiziksel suçlar ortada çoğaldı. 2 milyondan fazla ev ve daire her yıl hırsızlık oluyor.Fiyat sadece çalınan değer değil aynı zamanda duygusal unsurların duygusal bedeli ve ihlal hissidir. Kredi kartı dolandırıcılığı ve kimlik hırsızlığı arttıkça, hırsızlık aynı zamanda suçlara da yol açabilir. Son zamanlarda yapılan bir davada, ev sahibinin kredi kartı, hırsızlar tarafından tutuklanmadan birkaç dakika sonra kullanıldı.

İyi bir güvenlik sisteminin ilk amacı, suçluları, içeri girmeye çalışmaktan dahi caydırmaktır. Bu amaçla, kameralar ve veya alarmları bulunduğundan emin olun ve reklam yapın. Hem ek caydırıcılık hem de hırsızları izlemeye yardımcı olmak için, güvenlik sistemi satıcısının sağladığı minimum miktardan ayrı, daha kapsamlı bir video izleme sistemi eklemek isteyebilirsiniz. Buna başlamak için ev video izleme ile ilgili tamamlayıcı bir genel bakış sağladık.

Güvenlik teknolojisini caydırıcı olarak kullanmak için reklam yapmak için işaretleri kullanın Ek dış mekan kameraları takarsanız, bazılarını gizlemek isteyebilirsiniz, böylece potansiyel bir hırsızın etrafında nasıl çalışabilecekleri veya devre dışı bırakabilecekleri belli değildir. Ancak öyle olsa bile, görülebilecek caydırıcılıkların, bir hırsızlığın video kaydının tesellüm ödülüne kıyasla suç önlemesi daha iyidir. Görünür kameralarınız varsa, kameranın veya SD kartının çıkarılmasının bir suçlu tarafından işlemlerinizin kaydının silinmesi için yeterli olmayacak şekilde ayrı bir yere kayıt yaptığından emin olmak isteyebilirsiniz.

Bir güvenlik sistemi, evinizi korumak için en iyi savunma hatlarından biridir. Profesyonel kurulumcu ve aylık ücret karşılığında anahtar teslim, izlenen alarm sistemleri için çok iyi bilinen seçenekler var. , bunları atlayıp kendinize ait bazı seçenekler hakkında konuşacağız.

Kendiniz kurabileceğiniz güvenlik sistemleri

ev güvenlik sistemleri, evinizi nerede olursanız olun telefonunuzdan izlemenize izin verir.desi  güvenlik sistemleri ya güvenlik üzerine odaklanarak başlar, örneğinev otomasyonu ürünleri olarak başlayıp  gibi güvenlik işlevselliğini ekliyor. Her şirket benzersiz bir eğilime sahip olma eğilimindedir; bu nedenle, ürün listelemesinde gezinme size en iyi olacağına dair bir fikir verecektir.  internete bağlı kameralara odaklanmış durumda. projesi olduklarından beri aylık ücret ödemeden evinizde göz kulak olmanın akıllı yollarıdır. Bununla birlikte, taahhütlü ürün hattı uzantılarının çoğunu sunmakta çok geride kalıyorlar; bu yüzden kameraları tamamlamak için hareket ve kontak sensörleri ile sınırlısınız.