Alarm Sistemleri, ev ve işyeri müşterileri için son teknoloji ürünü alarm sistemleri ve kamera sistemlerinin kurulumunu ve servisini sağlar. Güvenlik sistemlerinde koruma sağlamak için kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. ve alarmınızı veya kamera sisteminizi tam istediğiniz  tasarıma göre uyarlayacağız. İşimiz dürüstlük üzerine kurulmuştur. Desi alarm, sizi güvenlik durumunuza uygun ve yararlı, yapıcı tavsiyelerde bulunmanıza yardımcı olur size ihtiyacınız olmayan servis veya ekipman satmaya çalışmaz.

Sancaktepe deki evinize veya işyerinize veya şehirde veya şehir dışında korunmanıza yardımcı olmak için aradığınız güvenlik sistemine sahip ürünler sunar.

Desi kaliteli Elektronik Güvenlik Çözümleri Sağlar

işyeri alarm sistemi kurarken ve çoğu güvenlik firmasının alarm sıkıntıları  ortadan kaldıran Müşterilerimizin gereksiz alarm çalmalarını  istemeyiz gereksiz olan parçaları satmıyoruz veya şüpheli koşullarla uzun vadeli sözleşmeler yapmamız gerekmiyor. Güvenlik  sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak için tasarlanmış yüksek kaliteli elektronik güvenlik ürünleri ve hizmetleri satıyoruz. Güvenlik Çözümleri, tüm kayıt cihazlarımızı  tesislerimizde biraraya getirir ve programlar.

Güvenlik Çözümlerinde ilk baş alarm sistemleri sağlar, ancak daha da önemlisi, işletmeniz için güvenlik sağlarız. işyeri güvenlik alarm sistemlerimiz, kablolu veya kablosuz sensörler ve kontaklar, hareket dedektörleri, duman ve ısı dedektörleri, karbon monoksit koruması, gibi çevresel sensörleri ve diğer markalardan gelen girdileri içermektedir. ve bir çok model alarm sistemi piyasada mevcuttur.

Özel ihtiyaçlarınıza göre Tasarlanmış alarm sistemleri

İlk görüşmemiz sırasında doğru soruları sormak bizim görevimizdir, bu nedenle hangi sorunun çözülmekte olduğunu biliyoruz. Bizim işimiz, bu sorunları çözmek,amacımız  sadece alarm sistemlerinden birini satmak değil İstediğimiz alarm sistemi kurulumunun yalnızca belirli bir   endişelerinize hitap edecek şekilde tasarlanacağından emin olabilirsiniz.

Desi Güvenlik iki yıl Garantili Servis 

Tüm ürünlerimiz garantili ve servis garanti kapsamında kullanıcı bazlı olmadığı sürece örneğin: bir hırsızlık müdahalesinde alarm sisteminize dışardan veya içeriden bir müdahale olursa kablosu kesilirse desi dış alan sireni kırılırsa aküsü biterse pili biterse garanti kapsamına girmez

Profesyonel olarak yepyeni bir sistem kurabiliriz veya çoğu durumda mevcut alarm ekipmanınızın devralabiliriz. Tüm alarm anlaşmalarımızı şirket içinde yapıyoruz ve muhafaza ediyoruz; bu nedenle, sizinle her zaman ilgileneceğinizi biliyorsunuz, ince baskının arkasına saklanan kişisel olmayan bir kurumsal varlık değil. Uzmanlarımız mevcut seçenekler konusunda size rehberlik edelim ve alarm sisteminizden ve hizmet seviyemizden memnun kalmanızı garanti ederiz.

Güvenlik Endüstride en iyi garantiyi sunuyoruz. Desi tüm ticari sistemleri, parça ve işçilik için iki yıllık,% 100 garanti vermektedir. Daha iyi bir garanti bulamazsınız.
Yıllar boyunca binlerce güvenlik alarm sistemi kurduk ve müşterilerimize en iyi hizmeti ne işe yaradığını anlıyoruz. Sadece ekipman seçimimizle değil tasarım ve kurulum sürecimizle de yüksek kaliteye odaklanıyoruz. Donanım, tasarım ve kurulum hakkındaki bilgilerimize güveniyoruz ve bu kadar olağanüstü bir garanti sunmamızı sağlayan güven bu.

En iyi garanti koruması

ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmış ve eşsiz iki yıllık garantimizle desteklenen güvenlik sistemleri sunar. Hizmet verdiğimiz gibi başka hiçbir güvenlik şirketi duruyor. En iyi garantiyi sağlarız.
Garanti korumamızla ilgili sorularınız mı var yoksa teklif talep etmek mi istiyorsunuz? Lütfen bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin .