Şile Alarm satış ve Servisi; Desi sorunlarının bildiriminde buluna kullanıcılara hızlı, etkin, profesyonel teknik destek çözümleri sunmaktadır. alarm sistemleri, akü değişimi, pil değişim,alarm sistemi sorunlarına en kısa sürede pratik, kalıcı çözümler üreterek alarm sistemi kullanıcılarının işlerinde devam etmelerine yardımcı olur.

bölgesinde Kurumsal Bakım Yapılacak olan işletmeler, işleri ile meşgul olurlar, sorunların çözümü ile desi alarm ilgilenir, sorunların meydana gelmemesi için rutin kontroller yapar, ilerleyen dönemlerde olabilecek gereksinimler için, fizibilite çalışmaları yapar, işin niteliğine göre gece çalışır, gündüz çalışır, öğle arasında çalışır ve sorunu çözer.

Kurumsal yıllık bakım anlaşması yapmak istiyorsanız, bizi arayın, uzman ekibimizle ofisinizi ziyaret edelim, fizibilitesini yapalım,Desi servisi kalitesi ile hizmet almanın mutluluğunu yaşayın.

Alarm Sistemi mi ! Kurdurmak İstiyorsunuz

Alarmınız mi arızalandı? Hiç endişelenmeyin çünkü saat, yer, mekân fark etmeksizin 7/24 arayabileceğiniz tek Alarmcınız şile Yetkili servisi Siz müşterilerimizin; işyerlerinizde, evinizde veya ofisinizde alarmınızın arıza yapması ile tüm işlerinizin yarım kalacağı bir gün geçirmeden sizlere en geç 1 kaç saat içinde destek elemanlarımızın sunacağı satış pazarlama tamir işlemi ile alarmınızın sorunları çözümlenecektir. desi servis garantisi sunmaktadır.

Bizim yetkili tarafından tamiri yapılan her parça garanti kapsamındadır.  alarm sistemi tamir işleminden sonra aynı parçalardan doğacak her türlü arıza ve sorunla ilgili hiçbir ücret talep etmeksizin servis imkânı sunmaktadır. Tüm bu tamir ve servis imkânları haricinde sizlere; Desi alarm satışımızla, akü ve pil değişimi hizmetleri, yeni bir alarm değişim hizmetleri, pır dedektör ilave etme ve siren değişimi, kablolu ve kablosuz manyetik ve alarm sistemi telefon iletişim çözümleri hizmeti de sunmaktadır.0216 572 55 10 -0850 304 46 16 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir servis talebi oluşturabilirsiniz.

İnternet üzerinden de, yerindede desialarmfiyatlari.com’ dan bizlere ulaşabilirsiniz. Şile Alarm ve kamera sistemleri olarak önce müşteri memnuniyetini hedef alan ilkemizle siz müşterilerimize kaliteyi ekonomik olarak ayağınıza getirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca işyerlerine sunmuş olduğumuz çeşitli bakım anlaşmaları ile uygun fiyatlara aylık ve yıllık destek sunmaktayız.

işlemlerinin uzun sürmemesi durumunda sizlere sağlayacağı telefon desteğiyle farkını göstermektedir. Acil işlemlerinizin telefon tarafından destek yapılması ile yarım kalacağını endişe etmeyin. Çünkü sizleri o konuda da mağdur etmemek adına sizlere bu tür bir hizmet sunarak sizlerin mağduriyetini gidermeyi hedefliyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz