Desi Alarm Sireni Her Yerde

Desi  Alarm Siren Kutusu Her Yerdedir

Bazı şeyler vardır ne kadar kaliteli olduklarını anlatmaya gerek yok siz görürsünüz. İşte onlardan birisi de DESİ Alarm siren kutusu olsa gerek. Sokakta, caddede ya da dükkanlarda hatta evlerde, ofis gibi yerlerde eczanelerde bile bunları görebilirsiniz. Dikkat edin çoğunun üstünde de “DESİ” yazısını göreceksiniz. Sürekli yanıp sönen kırmızı ışıklarıyla her an görevinin 7/24 saat başında olduklarını ilan ediyorlar. Hatta bazı insanların onları o mekanların bir parçaları sandığı da oluyor.

Neden Kutular Dışarıda Ve Neden Kırmızı Işıklı?

İyi bir alarm ve güvenlik sistemi olan güvenlik ihlallerini ihbar etmekle ya da başarısızlığa uğratmakla kalmaz. Hatta daha fazlasını da yapabilmeli. İşte bu mantık “Neden DESİ siren kutusu dışarda kendini bu kadar belli ediyor?” sorusunun da cevabını oluşturuyor. Bir alarm sistemi güvenlik ihlallerini anında önleyebilir. Yada güvenlik ihlalini yapılırken engelleyebilir. Bunlar zaten yapması gereken standart ve temel işlevlerin başında gelir. Ancak daha fazlasını isterseniz DESİ size daha fazlasını da sunuyor. Mesela kutulardaki ışıkların güçlü ve şık olması gibi. Bu kutular aslında estetik olarak tasarlansalar bile temel işlevleri güzel görünmeleri değil. Bu kutuların temel amacı caydırıcılık. Yani dışarıya verdiği ışıklarla içerisinin DESİ tarafından korunduğunu ve içerisinin hiç de iyi bir tercih olmadığını anlatıyor. Böylece daha bir ihlali de başlamadan engelliyor. Engellenen her ihlali fark etmesiniz de bu sayede kaç gece rahat bir uyku uyuduğunuzu bilemezsiniz. Bunu sadece DESİ kutusunu görüp aklındakilerden cayanlar bilebilir. Ve bunları belki de bilmek istemezsiniz.

DESİ siren kutusu sadece kırmızı ışıkla değil aynı zamanda sesli uyarı sistemiyle de caydırıcı özelliğe sahip. Işıklardan ektilenmeyen birisi zorla aklındaki ihlali yapacak olsa bile DESİ bunu çevreye duyurur. Bu sesi duyanların da büyük bir çoğunluğu sadece olay yerinden uzaklaşmaya çalışır. Hatta bunu yaparken kendilerini yaralayanlar, panikleyip kendine zarar verenler bile oluyor. Üstelik sesli alarm sistemi bir kez çalışırsa iletişim merkezi anında bundan haberdar oluyor. Ve size seçtiğiniz yola göre SMS ya da email gelerek durumdan haber veriliyor. Eğer gerekirse iletişim merkezi sizi arayıp durumu hem yetkilere hem de size bildiriyor.

  • Türkiyenin heryerinde desi alarm görmeniz mümkün hem ucuz hem profosyonel alarm sistemleri üreten ve kuran firmamız en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.
  • Hırsızları Desi alarm kutusu ile şaşırtın, gerçeği ile bire bir 220V led ışıklı tak hemen kullanmaya başla kolay montaj
5

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.