Alarm Keşif ve proje aşamasında müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak kullanılan ürünleri, alarm paneli, pır dedektör konumlandırma, vb pek çok parçaları en verimli şekilde kullanarak güvenlik sistemini en doğru biçimde ofisinize, evinize, işyeri yapılarınıza kuruyoruz.

Güvenlik Alarm ve kamera sistemlerimiz ihtiyaçlara yönelik olarak gece görüş düzeneğine sahip ve her türlü görüş açısına sahip alarm ve kameralardır. Yoğun kamera sayısı ve kayıt yükünü kaldırabilecek DVR kayıt cihazları gerek sesli, gerek sadece görüntü özelliği ile son teknoloji ile istediğiniz her noktadan mobil uygulamalarla sisteminizi izlemenize imkan verebilmektedir.

İhtiyacınıza Uygun Güvenlik Sistemleri

Gelişen teknoloji ile birlikte yüksek yoğunlukta ve yüksek kalitede veri depolamaları sağlayan ekipmanları sunmaktayız. Alarm sistemlerinizi ve Kamera sistemlerini hem dış mekan, hem de iç mekan olarak kurmaktayız. Unutmayalım ki, güvenlik kamera sistemi yaşanabilecek bir olay sonrası ihtiyaç duyulabilecek en önemli kaynak olmasıyla hem de caydırıcılık açısından önem kazanmaktadır.

Sultanbeyli ALARM SATIŞ VE KURULUMU: İşyeri ya da Ev güvenlik ünitelerinin vazgeçilmezi olan alarm sistemleri ve aparatlarının satışı yapılmakla birlikte kurulumu gerçekleştirilip müşterinin kolay kullanım yolları gösterilerek yaşam standartlarının yükseltilmesi sağlanır.

Ev, işyeri, depo, okul, çevre güvenliği v.b yerlerde kullanılan alarm sistemlerimiz kablolu ve kablosuz seçenekleri ile elektronik güvenlik ihtiyacınızı en iyi şekilde gidermektedir. Sistemlerimize; standart hareket sensörü, pet sensör(hayvan algılamayan dedektörler), manyetik kontak, ısı ve duman algılama dedektörleri, lazer ve bariyerler, gaz ve su baskını dedektörleri dahil edilebilmektedir.

Türkiye genelinde yıl içinde 60 bin ev ve işyerinin soyulduğunu belirten Desi Güvenlik ve Alarm Sistemleri güvenlik sistemlerinin kullanımına daha fazla önem verilmesi gerektiğini vurguladı.

Güvenlik sistemleri sadece mal güvenliği için değil can güvenliği için de şart. Her 6 dakikada bir, ev veya iş yeri soyuluyor. Maalesef kimse başına gelmeden buna önem vermiyor. Güvenlik sistemleri sadece hırsızlık olaylarını da önlemiyor. Su baskını, yangın, doğalgaz kaçağı gibi tehlikeli durumlarda da devreye giriyor” dedi.