Bir konut, çevresel sensörler ile birlikte yaygın olarak kontrol paneli olarak adlandırılan bir denetleyiciden oluşur. Su sensörleri ve sıcaklık sensörleri bu bileşenlerin hepsi ile birlikte ev sahiplerine, iş yeri sahiplerine endişeleri için istedikleri huzur ortamını sağlar. Bazı insanlar, saldırılarla ilgilenirken, diğerleri mülkiyetini yangın, duman  gibi zararlardan korumak ister. Bu noktada devreye Desi Alarm Sultangazi girer.

Bu Sistem Ne Kadar Kontrol ve Güvenlik Sunuyor?

Desi Alarm Sultangazi, ev ve iş yeri sahiplerine, evlerinden veya akıllı telefonlarından sistemlerini kontrol etme esnekliği sunar. Bu sebeple her nerede olursanız olun, hücresel servis veya internet bağlantısı ile evlerinize bağlanabilirsiniz. İnsanlar pek çok sebepten dolayı güvenlik sistemlerine sahip olmayı seçmektedir. Buna ek olarak, çocuklarını, evcil hayvanlarını, ışıklarını, termostatlarını ve hatta garaj kapılarını kontrol edebilmek için evlerine bağlanmak isteyen insanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu kolaylıklardan mahrum kalmamanız için sizleride sistemimize davet ediyoruz.

Desi Alarm Sultangazi, hücresel ve internet tabanlı güvenlik platformunu bir arada sunuyor. Bunun yanında çok uygun fiyata temel güvenlik imkanı sağlıyor. Bu sisteme bağlanan tüm cihazlar, kurulumu kolaylaştıran kontrol paneliyle kablosuz olarak iletişim kurar. Günümüzde her ev sahibinin istediği uzaktan erişilebilirliği ve her yaşam tarzı için kolaylık sağlayıp, esneklik sunar. Bu sistemde ev güvenliğini sağlayan birçok farklı üretici ve bu sistemleri satan üst düzey bir kurucu sayımız mevcuttur. Alarm sistemimizin devamlı büyümesinin en büyük nedenlerinden biri de piyasamızda en iyi hizmeti sunma konusundaki kararlığımız ve bitmeyen üretim enerjimizdir.

Sultangazi ilçemizde hırsızlık olayları maalesef çok yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir. Özellikle gazi mahallesi ve ismetpaşa semtlerinde Desi alarmı olmayan ev ve iş yerlerinde sıklıkla bu şikayetleri duymaktayız. Çünkü alarmsız bir yer kapısız bir yer gibidir. Alarmın olmadığı yerlerde soyulmak ne yazık ki kaçınılmaz bir gerçektir. Bu yüzden hepinizi Desi alarm sistemlerine davet ediyoruz. Düşük fiyat lideri olmayabiliriz ancak bize en çok ihtiyaç duyduğunuzda sizin için burada bekliyor olacağız.