Yetkili satış ve yetkili bayisi olan data güvenlik istanbul’un sultangazi ikamet etmekte olup tüm semtte hizmet etmekte olup ev alarm ve işyeri alarm sistemleri  kapi alarm sistemleri konusunda uzman olup en iyi alarm ve kamera sistemi hizmeti vermektedir. desi alarm sistemleri servisi, uzman kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir. özel kampanyalar ile uygun fiyat garantisi ile Desi alarm satış ve onarım ve servis hizmetleri veriyoruz.

Desi Alarm Sistemi Nelerden Oluşur?
Standart bir kablolu alarm paketi;
  • Alarm paneli
  • Şifre Paneli
  • Manyetik kontak
  • Hareket dedektörü

Dahili ve harici siren alarm panelinin içinde bulunan trafo ve aküden oluşmaktadır.Sistem müşterinin arzusuna göre kablolu ya da kablosuz olarak ev ya da iş yerlerine monte edilebilmektedir. Ayrıca abonelerin isteğine göre GSM/GPRS ve network modülü kullanılarak, alarm sistemin merkeze daha sık sinyalleri daha ekonomik şekilde ulaştıran alternatif iletişim seçenekleri hizmeti sunulmaktadır. Mekânların birbirlerinden farklı şekillerde olması, alarm sisteminde kullanılacak ürünlerde de farklılık yaratabilir. Mekânda yapılan ücretsiz keşif sonrasında standart paket içerisinde kullanılan ürünlere ek olarak hangi ürünlerden kullanılacağı müşteriye gerekli açıklamalar yapılarak bildirilir.

Sultangazi-desi-alarm-sistemleri-fiyatları

Desi Alarm Güvelik sistemleri ev ve işyeri alarm ve kameralar Hakkında aradığınız her şeyi bu sitede bulabilirsiniz, Desi Alarm Sistemleri Fiyatları bir çok firmada farklılık göstermektedir DESİ Alarm sistemlerimiz, kullanıcının kendisinin de kolaylıkla monte edebileceği, kullanımı kolay ve düşük maliyetli sistemlerdir.

DESİ kablosuz dedektörlerle tam uyumludur. Bu sayede ihtiyacıza göre ister kurulum aşamasında isterseniz de sonradan sistemin kapsamlı ve koruma sahası genişletebilirsiniz.

Evinize veya işyerinize hırsız mi girdi?

Komşunuza hırsız mi girdi ?

Kapınızı hırsız mi zorladı?

Bizi arayan müşterilerimizin çoğu ya hırsız evine veya işyerine girdi veya komşusuna girmiştir.

Sizde hırsız mağduru olmayın bir an önce alarm sistemi kurdurun hem kafanız rahatlasın hem canınız güvende olsun.

Hizmetlerinin tümünde güvenilir bir firma olarak karşınıza çıkan Desi alarm Servisimiz içtenliği ve samimiyeti ile etkinliklerini kesin sonuçlarla sonlandırmayı hedef seçerek çalışmalarını sürdürmektedir. Bizler için müşterilerimizle ilgilenmek, sorunlarını dinlemek asli görevlerimizdendir.