Evinizin ve İşyerlerinizin  ofislerinizin güvenliğini sağlamak için profosyonel personellerimiz tarafından kurulacak erken uyarı sistemleri ile, güvenlik durumu ihlallerinden erken haberiniz olur.İşyerleri ve ofislerinize kurulum yapılacak alarm sistemleri ile, güvenlik riskleriniz en az seviyeye indirilir. Alarm sistemlerinin caydırıcılığı sayesinde olumsuz durum etkenler en etkin şekilde savuşturulur.

Alarm Sistemleri sizleri, hırsızlığa, yangına, gaz kaçağına, su baskınına karşı korur. Ayrıca alarm sistemleri ile, acil sağlık ve panik durumlarında ihtiyacınız hemen ilgili birimlere etkin bir şekilde aktarılır.İşyerlerinize ve Çalışma alanlarınıza kuracağımız alarm sistemleri arasında yer alan:

Hırsızlık Alarm
Yangın Alarm
Gaz Alarm
Doğalgaz Alarm
Su Baskını Alarm
Acil Sağlık Alarm
Panik Alarm

DESİ GÜVENLİK SİSTEMLERİ NE İŞE YARAR

Desi Alarm sistemleri, işyeriniz ve işyerinizde meydana gelen tehlikeli olayları algılar ve sistemi aktif hale getirerek ihlali ortadan kaldıracak şekilde dış alan sirenler çalmaya başlar. Alarm sistemi aynı zamanda algıladığı olayları acil bir şekilde ana panel denilen merkeze gönderir. İzleme merkezinde bulunan panel durumu analiz eder, sizi ve yetkilileri bilgilendirerek olaylara erken müdahale edilmesini sağlar.

Alarm sistemleri aynı zamanda, uzun süreli elektrik kesintileri ile belirlenen saatler dışında işyerinize ve ofisinize yapılan giriş çıkışları da size bildirir.İşyerleri içinkurulum yapacağımız alarm sistemlerinde kullanılan kesintisiz güç kaynağı Akü sayesinde, sistem enerjisi kesilse bile, çalışmaya devam edecektir.

Desi Alarm Tuzla Güvenlik Sistemleri 1991 yıllarında kurulmuş bir Türk şirketidir. Desi üretimi, AR&GE çalışmalarınızı ve entegre üretimleri dahil tamamı Türk Mühendisler tarafından yapılmaktadır, %100 yerli sermaye olan Desi Alarm Güvenlik Sistemlerinin kalitesi hem ulusal hem de uluslar arası makamlarca onaylanmışdır. Desi Alarm kurulumu, teknik destek ve malzeme tedariklerin bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0212 667 84 84 – Desi Alarm güvenlik. Desi Alarm Yetkili Tuzla Bayi, Servis, Satış Montaj Hizmetlerini Profesyonel Sunmaktayız Desi Alarm ve Kamera Sistemleri Satış, Teknik servis hizmetlerini 7/24 hizmet veriyoruz. Sorunlarınız İçin bizi arayın. Desi Alarm Tuzla Temsilcisi.

desi-alarmi

Desi Alarm Tuzla Güvelik sistemleri ev ve işyeri alarm ve kameralar Hakkında aradığınız her şeyi bu sitede bulabilirsiniz, Desi Alarm Sistemleri Fiyatları bir çok firmada farklılık göstermektedir DESİ Alarm Tuzla sistemlerimiz, kullanıcının kendisinin de kolaylıkla monte edebileceği, kullanımı kolay ve düşük maliyetli sistemlerdir.

DESİ kablosuz dedektörlerle tam uyumludur. Bu sayede ihtiyacıza göre ister kurulum aşamasında isterseniz de sonradan sistemin kapsamlı ve koruma sahası genişletebilirsiniz.