Evinizin içinde hızlı uykuda olduğunu düşünün. Ailenin geri kalanı hâlâ uyuyor, ancak çok uyanıksın ve bir hırsızın sesini dinliyorsun. Vücudunuzda kaygı uyandığında saniye saniyeler gibi geliyor. istanbul da hırsızlık alarmları,  hırsızlık alarmları Evin başka bir yerinden gelen ayak seslerinin sesini net bir şekilde fark ettiğinizde endişe paniğe dönüşür . Yatmadan önce kapıların kilitli olduğundan eminsin, öyleyse nasıl biri içeri girdi?

Cep telefonunuza ulaştınız ve oturma odasında bıraktığınızı fark ettiniz. Telefona girmeden yardım çağırmanın hiçbir yolu yoktur. Durumla ilgili yapabileceğiniz tek şey umut ve bu davetsiz misafirin yatak odalarını kontrol etmeden ayrılmasını dua ediyor. Oldukça korkutucu bir senaryo, değil mi?

Neyse ki, bu sadece bir ev soygunuyla ilgili bir  hikayemiz Bununla birlikte, bu tür bir durum türkiyedeki her yerde bir takım talihsiz ailelere olur. İletişim ve Güvenlik,  yüksek güvenlikli güvenlik sistemlerinin yanı sıra ve diğer  şehirlerindeki gelişmiş alarm sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır . Evinizi modern bir güvenlik alarm sistemi ile donatmayı bıraktıysanız, ailenin başka bir suç istatistiği haline gelmemesi için yapılması için harekete geçmeyi düşünmenin zamanı gelmiştir.

Ümraniye civardaki bir işletme sahibisindir. Belki de, iş günü bittiğinde kapıların kilitli olmasını sağlamanın ötesinde fazladan güvenlik eklemeyi düşünmemişsindir. Kilitli kapılarla ilgili gerçeği, hırsızlar için etkili bir caydırıcılık olmadığıdır. Bir işyeri sahibinin, para ve değerli eşyalarla soydular iş yerinde olduğu için daha kızgın ve sinirli kılan hiçbir şey yoktur. Küçük işletme sahipleri için soygun, nakit akışını ve kazanmaya devam etme kabiliyetini ciddi şekilde etkiler.

İşletmenizi rastgele hırsızlık veya çalışanların çalınması durumuna bırakmak yerine, varlıklarınızı korumak için önlemler almak iyi bir fikirdir. Örneğin, erişim kontrol sistemleri, erişim kontrol sistemleri tam bir güvenlik yükseltmesi için desi ye yöneldi. Onların yerinde, günün 24 saati mülklerini koruyan en son teknoloji bir hırsızlık sistemi kurduk . Bireysel ticaretler hırsızlık için başlıca hedefler; bu nedenle artık korunması bizi mutlu ediyor. Ancak, işiniz perakende kuruluş değilse ne olacak?

Bir alarm sistemi gerçekten gerekli mi?

üMRANİYE Güvenlik uzmanları olarak, cevabımız daima üzgün olduğunuzdan daha iyidir. Çoğu işletme, hırsızlığa karşı dışardan gelen hırsızlar için karşı savunmasız kalmamakla kalmaz, tecrübelerimize göre, içeriden de hırsızlık meydana gelebilir. Birçok işletme sahibi, çalışanlarının birinin burnunun altından para veya kıymetli mal çalmak olduğunu öğrenmekten şoka uğrar. Çoğu çalışan mükemmel dürüst olmakla birlikte, zaman zaman demette birkaç kötü yumurta vardır. Bir alarm ve kamera içeren bir hırsızlık önleme sistemi kurarak , herhangi bir işletme daha sağlıklı çalışabilir.Birdenbire garip bir sesle uyandığınızda panik yaparsınız ve bu hayatınıza maal olabilir.