Desi Alarm Ürünleri Nasıldır

Hırsızlıkla ilgili olayların giderek arttığı bir zaman dilimi içerisindeyiz. Bu nedenle ev ve işyeri sahiplerinin tedbir alarak mal güvenliğini sağlamaları gerekiyor. Bunu sadece polis gibi kolluk kuvvetlerinden beklemek doğru değildir. Mal sahibi olanların da kendi mallarını korumak için bir dizi tedbir almaları lazımdır. Akla ilk gelen güvenlik tedbirleri içerisinde ise, kamera ve alarm ürünleri geliyor. Ancak öncesinde sağlam bir çelik kapı ve otomatik kepenk sisteminin var olması lazımdır. Kilit sistemlerinin modern ve kolayca açılmayacak cinsten olması, hırsızlık girişimlerini önleyebilir.

Kilit sistemleri, akıllı kepenk ve diğer tedbirlerden sonra kamera ve alarm ürünlerinin ihtiyacınıza uygun olanlarından faydalanmak doğru olabilir. Özellikle alarm ürünleri geceleri yaşanacak hırsızlık olaylarının önlenmesinde oldukça caydırıcı bir niteliğe sahiptir. Hırsızların siren sesini duymalarından sonra paniklemeleri ve kaçmaya başlamaları malınızın korunması açısından önemlidir. Hırsızların alarm sistemlerinde iletişimle ilgili modüllerinde olduğunu bilmesi sirenden sonra gerekli mercilerle haberleşme gerçekleşme ihtimaline dayanarak da bölgeyi terk edebilirler.

DESİ Alarm sistemi daha avantajlıdır

Güvenlik Kamera sistemlerine göre çok daha caydırıcı olan alarmların farklı tasarımları ve kullanım alanları mevcuttur. Ev ve işyeri için farklı şekilde tasarlanan alarm sistemlerinin kablolu-kablosuz modelleri bulunuyor. Ev ve ofis gibi noktaların dekorasyonunu bozmamak kaygısına dayanılarak imal edilen kablosuz modeller, pille çalışıyor. Bu nedenle pilin zamanı geldiğinde değiştirilmesi gerekiyor. Güç kesintisinin olması halinde alarmın kendiliğinden devre dışı kalması muhtemel bir durumdur. Bu nedenle önemli işyerleri ve merkezleri için kablolu modellerin kullanılması daha güvenli olabilir.

DESİ Alarm sistemleri son teknolojiye sahip olmalıdır. İletişim modülü bulunmayan sistemler, eskidir ve yeni nesil alarm sistemine göre daha az işlevselliğe sahiptir. İletişim özelliği, hırsızlık anında sisteme kayıt edilen telefonlara hırsızlıkla ilgili bilgi mesajının gitmesini sağlıyor. Bu da, güvenlik personeli veya işyeri sahibinin anında işyerine gitmesi ve son durumu kontrol etmesi demektir. Çift siren sistemine sahip alarm ürünleri de vardır. Depo gibi büyük alanlarda kullanılan ve oldukça güçlü siren sesi çıkaran modelin caydırıcılığı yüksektir. Desi alarm tarafından sunulan farklı ürünlerle işyeriniz ve eviniz için güvenlik tedbiri alın!

  • DESİ Alarm sistemleri daha avantajlı fiyatlar sunuyor
5

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes