Desi Ev İşyeri Ofis Alarmı

Ana Panel, sistemin beynidir. Tüm kablolu dedektörleri, PIR, manyetik sensörleri vb. Destekler. Kullanıcılar Pin, Anahtar veya Telefon aracılığıyla sistemi kurma / devredışı bırakma modunda kolayca ayarlayabilir. Bağlanan atıcı, sensörlerden bilgi alır, daha sonra yerel olarak sesli bir alarm verir ve panel aynı anda 24 x 7, 365 gün çalışan Desi alarm Merkezi İzleme Servisine bir sinyal gönderir.

Kumanda

Alarmı kurmaya iptal etmeye yarayan cihazdır kumanda üzerinde panik tuşu ev modu bulunmaktadır.

LED Tuş Takımı

LED Keypad, Kablolu Alarm System kurulu güvenlik cihazınıza arayüz olarak işlev görür. Tüm alarm fonksiyonları ve sistem durumu, alarm tuş takımı üzerinden izlenebilir ve kontrol edilebilir. Sistemin kurulması ve iptali  için kullanılır. LED, bölgelerin işlevini ve durumunu gösterdi ve tuş takımında yangın ve panik belirten tuşlar da mevcut

Manyetik Sensör – Manyetik Kapı Sensörü, kapı ve pencereler gibi kapalı giriş noktalarını izlemek için ideal bir çözümdür. Verici ile ilgili manyetik sensör arasındaki temas koptuğunda, ana panele bir sinyal gönderilecek şekilde tasarlanmıştır.

Hareket Sensörü – Hareket sensörü, Alarm Sistemi kurulu olduğunda evdeki izinsiz hareketleri tespit eden pasif kızıl ötesi sensörler ile donatılmıştır.

En son teknoloji hareket dedektörleri, bir evcil hayvan ve bir insan hareketi arasında ayrım yapabilen ve böylece yanlış bir alarm olasılığını ortadan kaldıran en modern teknikleri kullanıyor.

Desi Alarm 7 x 24

Merkezi İzleme Servisi) ‘de, hem ticari hem de konut sitelerine kurulan uzaktan algılama cihazları, güvenlik panelleri ve telefon hatları üzerinden Merkezi İzleme İstasyonuna otomatik olarak alarm sinyalleri gönderir. En son teknoloji acil müdahale hizmetleri, herhangi bir güvenlik ihlali ve acil duruma karşı, yılda 365 gün günde 24 saat izleme yapılmasını sağlar.

7×24, müşterilerin güvenlik sistemlerini izlemek ve önceden belirlenmiş kişilere alarmlar hakkında ve yetkili makamlara bildirmek gibi özel ve uygun yazılım, alarm alıcıları, özel sunucular, telefon hatları ve yüksek eğitimli personel kullanır (Polis kuvveti , İtfaiye ve Ambulans)

Desi  güvenlik ve güvenli bir hayatın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Evde ve ofiste bir güvenlik alarm sistemi kurarsanız, size huzur verecektir ve davetsiz misafirlerden emin olmanızı sağlayacaktır. İhtiyatlı güvenlik firmaları her zaman müşterilerine evlerinde ve ofislerinde kalite güvenlik alarm sistemi uygulamalarını tavsiye etmektedir. Evinizi, varlıklarınızı, eşyalarınızı ve ilgilendiğiniz insanları bir güvenlik alarm sistemine sahip olmaktan daha iyi bir yol yoktur. Bu size bütün bir yıl boyunca 24 saat güvenlik sağlayacaktır.

Birçok güvenlik avantajlarından biri, ev sahiplerinin veya işletme sahiplerinin güvenlik alarm sisteminin kurulumundan geçebilmeleri, ev sahiplerinin / mülk sahiplerinin önemli orandaki indirimleri görebilmeleri. Üstelik mülkiyetlerinin korunduğunu bildiklerinde huzur içinde olacaklar. Bir güvenlik alarm sistemi kurmak bazen en iyi profesyonellere bırakıldığından, güvenlik görevlisi şirketleri, nerede olursa olsun kurulum sağlayabilir. Aynı güvenlik görevlisi şirketleri, eviniz ve ofisiniz için yeni alarm sistemi için izleme hizmetleri sağlayabilir ve ayrıca davetsiz misafirleri tespit edebilir ve karşı karşıya kalabilirler. Güvenlik alarm sistemleri çeşitli şekillerde programlanabilir. Alarmlı konumdaki kişiler alarmı ayarlayabilir ve yerin içinde korunabilir,

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.