Ev Alarm Sistemleri Kampanya

Ülkemizin tüm şehirlerinde insanlar güvenliklerini sağlayabilmek için evlerine alarm sistemleri taktırmaya başlamıştır. Bu ihtiyaçların artmasıyla birlikte ev alarm sistemleri kampanya çeşitleri de güvenlik sistemleri firmaları tarafından artırılmıştır. Firmamız, güvenlik sistemleri sektöründe uzun yıllar bulunmakta ve alarm sistemi talebinde bulunan müşterilerine en iyi fiyat seçeneklerinden oluşan çeşitli kampanyaları sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz kampanya çeşitlerinde, farklı alarm ve kamera sistemleri kullanılmaktadır. Her müşteri kampanya kapsamında istediği kamera ya da alarm cihazları markalarını seçebilmektedir.

Kampanyalar

İnsanlar evlerinin güvenliğini sağlamak için hırsızlık alarm sistemi kurulumu yaptırmak istemektedir. Ev alarm sistemleri kampanya seçeneklerinde kendilerine, hırsız alarm sistemleri ile birlikte yangın alarmı gibi çeşitli alarm çeşitleri de sunulmaktadır. Firmamıza gelerek, alarm sistemi ihtiyacı olduğunu belirten müşterilerimize, evler için en iyi ve kaliteli olan alarm sistemlerini gösteriyoruz. Kendilerine kurulum dahil kampanya fiyatları üzerinden teklifler vererek, en uygun fiyatlara alarm satın almalarını sağlıyoruz. Ekiplerimiz, kampanya kapsamında kurulumunu yaptıkları alarm sistemleri için her türlü servis hizmetlerini yerine getirmektedir.

Ev Alarmı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Ev alarm sistemleri ile evlerin güvenlik riskleri ortadan kaldırılmaya çalışılmaktadır. Ev alarm sistemlerini alırken nelere dikkat etmelisiniz. Öncelikte satın alınacak olan alarm ve kamera ürünlerinin ucuz ürünlerden değil, bilenen markalardan seçilmesi gerekir. Kurulumu yapacak olan ekibin profesyonel olması önemlidir. Seçtiğiniz alarm markasının ürünleri için yedek parça bulma imkanının geniş olması gerekir. Satın alınan ürünlerin standartlara göre üretilmiş olduğuna dikkat edilmelidir. Kurulumu yapan firmanın, her türlü durumda servis hizmeti vermesi gerekir. Tüm bu sayılan konularda firmamız, her türlü desteği vermektedir.

Kurulum

Ev alarm sistemleri kampanya seçeneklerimizi sürekli olarak güncelliyor ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Evinizin daha güvenli olabilmesi için kurulum öncesinde keşif yapıyor, uzmanlarımız tarafından projenin hazırlanmasını sağlıyoruz. Hazırlanan projeye göre, güvenlik riski oluşturabilecek tüm noktalara alarm sistemleri ve kamera kurulumları yapıyoruz. Kurulum işlemlerinde, sistem kablolarını mümkün olduğu kadar gizleyerek döşüyor, dışarıdan görünmelerini önlüyoruz. Kurulum sonrasında, sistemi ekiplerimiz test ediyor, gerekli hassasiyet ayarlarını yapıyor ve sizlere gerekli bilgilendirmeyi yaparak teslim ediyoruz.

Proline Profesyonel Alarm Sistemi
Fiyat Ürün
735₺ Proline (Telefon Aramasız)
865₺ Proline (Sabit Hat Telefon Aramalı)
999₺ Proline Plus (Sabit Hat Telefon Aramalı)
1075₺ Proline ((GSM) Sim Kartlı Telefon Aramalı)
Metaline Profesyonel Alarm Sistemi
Fiyat Ürün
799₺ Metaline (Telefon Aramasız)
920₺ Metaline (Sabit Hat Telefon Aramalı)
1035₺ Metaline Plus (Sabit Hat Telefon Aramalı)
1110₺ Metaline ((GSM)Sim Kart Telefon Aramalı)
Midline Yarı Profesyonel Alarm Sistemi
Fiyat Ürün
399₺ Midline (Telefon Aramasız)
499₺ Midline Plus (Telefon Aramasız)
593₺ Midline (Sabit Hat Telefon Aramalı)
934₺ Midline GSM ((GSM)Sim Kart Telefon Aramalı)
Midline Keypadli Yarı Profesyonel Alarm Sistemi
Fiyat Ürün
449₺ Midline Keypadli (Telefon Aramasız)
549₺ Midline Plus Keypadli (Telefon Aramasız)
643₺ Midline Keypadli (Sabit Hat Telefon Aramalı)
984₺ Midline GSM Keypadli ((GSM)Sim Kart Telefon Aramalı)
Ekonomik Alarm Sistemleri
Fiyat Ürün
249₺ Ecoline (Telefon Aramasız)
149₺ DESİ Steely
125₺ DESİ Dak
Alarm Sensörleri Fiyatları
Fiyat Ürün
70₺ DESİ Kablolu PIR Sensörü
145₺ DESİ RF PIR Sensörü
50₺ DESİ Manyetik Kontak
90₺ DESİ RF Manyetik Kontak
94₺ DESİ RF Darbe Dedektörü