Desi Kapı Alarm Sistemleri

Kapı alarm sistemlerine daha çok, mağaza, market gibi iş yerlerinde ihtiyaç duyulmaktadır. Desi kapı alarm sistemleri ürün çeşitlerinin çok olması, kullanım alanını genişletmektedir. Kapı alarm sistemlerinde yüksek ses özelliği kullanıldığı için izinsiz ürün çıkışı gibi durumlarda, hemen algılama yaparak bilgi verilmesini sağlamaktadır.

Desi alarm markası, Avrupa ve ülkemizde tercih edilmektedir. Tüm kapı sistemlerine uyumlu türleri, uzaktan kumanda edilebilmektedir. Uzaktan kumanda sistemi ile kapının açılmasını ve kapanmasını sağlayabilmektedir. Kapının kontrolsüz açılmaya çalışılması, açılması için darbe yapıldığının algılanması alarm sistemi ses sensörünün çalışmasına neden olacaktır.

Kapı Alarm Sisteminin Kullanımı

Desi kapı alarm sistemi ürünleri, kullanılacak olan kapı sistemine göre farklı özelliklere sahiptir. Çelik kapı sistemlerine uyumlu alarm çeşitleri vardır.

Kapı alarm setleri içerisinde yer alan malzemeler şunlardır;

  • Uzaktan kumanda
  • Şifre paneli
  • Darbe sensörü
  • Koruma etiketi
  • Pil

Desi kapı alarm sistemleri, çift yönlü koruma sağlamakta ve tamamen kablosuz olarak monte edilebilmektedir. Tak çalıştır özelliği ile tüm kapı sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Hırsız alarm kapı için
çelik kapı güvenliği desi alarm

Kilit Tipi Alarm

Desi kapı alarmı ürünleri arasında, yeni teknoloji ile geliştirilmiş ürünlerden birisi DAK kapı kilit alarm sistemidir. Yerleştirildiği kapı sistemi içerisinde, iki adet kalem pil ile çalışmakta ve yüksek ses gücüne sahiptir. Kapının açılması için darbe oluşturulduğunda, çift yönlü olarak kilitleme sistemi yapan güvenilir bir kapı alarm sistemidir. Hem şifre paneli, uzaktan kumanda ile hem de anahtar ile alarm sistemini aktif edebiliyorsunuz.

Montaj İşlemleri

Deri kapı alarm sistemleri için yapılacak montaj işlemlerinde, kapı kasasına, mıknatıslı bariyer konulmaktadır. Montaj sonrası, alarmı aktif hale getirmek için anahtar ile 3 tur kilitlenir ve tiz sesi ile alarm sistemi aktifleştirilmiş olur. Anahtar ile açtığınızda alarm iptal edilmiş olacaktır.

Alarm Sistemlerinin Avantajları

Kapı alarm sistemleri, özel olarak korunmak istenilen bölümün daha güvenli hale gelmesini sağlamak için kullanılır. Sadece yetkili kişilerin girmesine izin verilmektedir. Giriş yetkisi olmayan kişilerin kontrolsüz girişini önleyecektir. Birçok kurumda olduğu gibi evlerin kapılarında da kullanılarak, alınacak olan güvenlik önlemlerinin üst seviyede alınmasını sağlayacaktır.

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes