Alarm sistemleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan desimidline her eve ve iş yerine uygun özelliklere sahiptir. Güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartarak, korunmanızı ve mal kaybına uğramamanızı sağlayan bu ürünler, birden fazla parçadan oluşmaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan Desi Midline, müşterileri tarafından da sevilmektedir.

Ürün İçeriği

Paket içerisinde gelen ürünlerle, kurulum sağlayabilir, kısa sürede evinizi ve iş yerinizi koruma altına alabilirsiniz.

Bu paket içerisinde yer alan:

  • Dış ortama dayanıklı yapıya sahip, ışıklı ana panel,
  • Sisteme tanımlanabilen 6 farklı kumanda,
  • Kendi markasına ait olan kablosuz sensörlerle uyumlu,
  • Tanımlanabilen 8 farklı sensör,
  • Akü takviyeli, elektrik kesintilerinde de çalışan,
  • Ana panelde darbelere karşı koruma sağlayan çift sabotaj bulunmaktadır.

 

Tüm evinizi ve iş yerinizi koruma altına almak için seçebileceğiniz en kaliteli ürünlerden olan desi alarmları ve sistemleri, birçok farklı ürünle birlikte senkronize şekilde çalışmaktadır.

Kumandalar

Ev halkına özel olan kumandalar, desi ana paneliyle uyumlu ve aralarında şifrelidir. Bu yüzden başka bir anahtar ya da kumanda tarafından siren susturulamaz. Kodları sabit olan bu kumandalar, evlerinizin güvenliğini sağlarken sizlere yardımcı olacaklardır. Üzerinde kitleme, kilit açma, panik butonu bulunan kumandaları, evlerinizin ya da iş yerinizin anahtarlığına takarak rahatça kontrol edebilirsiniz.

Desi Midline ile Uyumlu Sensörler

Sisteme tanımladığınız şifreyi girmenizi sağlayan kablosuz tuş takımlarını satın alarak, ürününüze tanımlayabilirsiniz. Böylece sistemi kendiniz de kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda kablosuz hareket sensörlerini de ev içine yerleştirebilirsiniz. Kapıdan değil de balkondan girebilecek hırsızlara karşı çok yaygın bir önlem olan hareket sensörleri, odanın genel radyasyonuna hesaplıyor ve değişiklik olduğunda çalışmaya başlıyor.

Panik Butonları ve Kablosuz Darbe Sensörü

Bir diğer uyumlu ürün ise kablosuz darbe sensörüdür. Bu ürünler hem titreşim, hem darbe hem de açısı değiştirildiğinde aktif hale gelmektedir. Evinizdeki kasanıza takarak, olası bir hırsızlık durumunda hızlıca sirenin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Panik butonları, evdeki alarmın çalışmadığı durumlarda, herhangi bir negatif durumda kullanabileceğiniz, alarmı harekete geçiren ve siren çalmasını sağlayan noktalardır.