Esenler Desi Alarm

İstanbul’un önemli yerleşim yerlerinden birisi olan Esenler, hırsızlıkla ilgili girişimlerin de fazlalaştığı noktalardan birisini ifade ediyor. Bu neden ev veya işyerlerine alarm sistemleri taktıracak olanların dikkat etmeleri gereken bazı hususlar var. Eğer gelişigüzel bir şekilde alarm markası ve ürünleri seçerseniz, elde edilmek istenilen faydayı sağlayamazsınız. Alarm sistemleri almadan önce dikkat edilmesi gereken veya farkında olunması gereken hususlar şu şekildedir:

  1. İthal ürünlerden uzak durmalısınız. Bunların hem fiyatı yüksektir hem de özellik açısından ideal performansı sunmaz. Özellikleri arttıkça da, fiyatları daha da artmaya başlar.
  2. İthal ürünlerle ilgili önemli bir problem olarak ortada duran konu: Servis hizmetleridir… Hiçbir marka Türkiye’de kapsamlı bir servis hizmeti sunma maliyetlerine katlanmak istemediğinden malın satışından sonra verilecek destekler oldukça yetersiz, kalitesiz ve uzun zaman almaktadır.
  3. İkinci el alarm sistemleri temin etmek yerine kesinlikle sıfır ürünler alınmalıdır. Üstelik ikinci el ürünlerin kısa zamanda bozulması veya çalışmama gibi durumları söz konusu olabilir. Özellikle mal bedeli açısından yüksek değerli depo veya işyerlerinizin sıfır ürünlerle korunması gerekir.
  4. Servis hizmetleri açısından gelişmiş hizmet sunan ve fiyat olarak da piyasanın çok altında ve çok üstünde olmayan markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Desi Alarm en iyi alarm ürünlerini imal ediyor

Gelelim Desi Alarm firmasına. Türkiye’nin alarm makarası Desi, yerli mühendislikten yararlanan tek alarm firmasıdır. Bu konuda kapsamlı çalışma yapan ikinci bir firma söz konusu değildir. Bu nedenle hem ürünleri uygun fiyata hem de özellik bakımından ithal edilen ürünlere göre çok daha iyi durumdadır. Ayrıca firma tarafından bizzat sağlanılan servis hizmetleri de müşteri memnuniyetinin hat safhada tutulmasını sağlayan önemli bir konudur.

Ev ve işyerlerinizi koruyabilmek için yapmanız gereken tek şey; doğru bir alarm markası ve ürünü seçmektir. Desi Alarm, ücretsiz keşif hizmetleri sayesinde işyeri veya eviniz için en uygun alarm sistemlerinin belirlenmesini sağlar. Böylece performans açısından verimlilik sağlayacak alarm sistemleriyle mal güvenliğinizden emin olabilirsiniz.

Eğer sizinde Desi Alarma ihtiyacınız varsa veya alarmınızda sorun varsa ve yaptıracak kimseyi tanımıyorsanız bir telefonla bize ulaşabilir,100 tl karşılığında alarm cihazınızın tüm problemini çözmek adına yerinde esenler yerinde teknik servis hizmetmizden yararlanabilirsiniz.

  • Açıklayıcı
  • Bilgi verici
5

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.