Ev işyeri alarm sistemleri fiyatları

Ev ya da iş yeri gibi mekânlara alarm sistemi kurmak, kişilerin güvenliği açısından oldukça önemli bir konudur. Özellikle hırsızlık, gasp, gaz kaçağı ve yangın gibi,mekânları tehdit eden durumların önlenmesi için kullanılan bu sistemler, fiyat ve kalite açısından farklı çözümler sunmaktadır. Bu anlamda piyasada kişilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte alarm sistemleri yer almaktadır. Ev işyeri alarm sistemleri fiyatları için ise net bir fiyat vermek sağlıklı bir durum değildir. Çünkü alarm sistemi fiyatları kişisel istekler doğrultusunda özelliklerin eklenmesi ya da çıkarılması ile değişiklik göstermektedir. Örneğin; bir kablosuz alarm sistemi seçebileceğiniz gibi hibrit sistem de tercih edebilirsiniz. Sonuç olarak farklı alternatifleri değerlendirerek alarm sistemi maliyetini düşürmek ya da yükseltmek mümkündür.

Ev ve İş Yeri Alarm Sistemleri Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Evinizin ya da işyerinizin daha güvenli hale gelmesi adına en pratik yöntem standart paket alarm sistemi kurdurmanızdır. Standart sistemde genel olarak hareket dedektörleri, bir keypad, pencere mıknatısları ve dış ortam siren yer alır. Bu alarm sistemlerinin kurulumu nispeten daha kolaydır. Ayrıca fiyat açısından da profesyonel alarm sistemlerine göre daha az maliyetlidir.

Eğer eviniz ya da iş yerinizde standart alarm sistemleri ile yetinmek istemiyor ve daha güvenlikli hale getirmek istiyorsanız profesyonel nitelikte sistemleri tercih edebilirsiniz. Bu alarm güvenlik sistemlerinin standart olanlara göre farkı isteklere göre değiştirilip geliştirilebilir olmalarıdır. Ayrıca profesyonel ev iş yeri alarm sistemleri fiyatları standart sisteme göre daha yüksektir. Bu maliyetin oluşmasında sistemin özelliklerinin yanında mekânın ortalama büyüklüğü de oldukça etkilidir.

Profesyonel ev alarm sistemleri tamamen kişilerin kendi isteklerine göre ayarlanabilir. Yani güvenlik sisteminin özellikleri genişletilebilir ve yine talep edilirse daraltılabilir. Ayrıca bu ev ve iş yeri alarm sistemleri sadece iç mekânlar için tercih edilmez. Aynı zamanda dış mekânlara da uygulanabilmektedir.

Tüm bunların yanında alarm sisteminin türüne bağlı olarak bazı ek maliyetler de ortaya çıkabilmektedir. Örneğin; sistemi izlemek ve telefonları yönlendirmek adına bazı güvenlik şirketleri abonelik talep edebilirler. Bu aboneliğinde aylık olarak belli bir maliyeti bulunmaktadır. Sonuç olarak bir alarm güvenlik sisteminin maliyeti genel olarak anlatıldığı gibidir. Eğer siz de evinizi ya da işyerinizi hırsızlık, yangın ve gaz kaçağı gibi durumların verebileceği zarara karşı korumak istiyorsanız Desi Alarm sistemlerini tercih edebilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun alarm sistemleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.