Güvenlik Sistemleri Nelerdir?

Güvenlik sistemleri arasında kamera sistemleri ve alarm sistemleri yer almaktadır. Alarm ve kamera sistemleri güvenliği sağlamak için tercih edebileceğiniz güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Bu sistemler kendi içlerinde farklı özellikler barındırmakta ve yere göre farklı seçimler yapılmaktadır. Örneğin alarm sistemleri için; duman sensörü, gaz dedektörü gibi ekstra seçim yapabilme imkanınız bulunmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte bu sistemler çok daha akıllı bir hale geldi. Geçmişte sadece ses ile caydırıcı görevi üstlenen bu sistemler, artık anlık olarak yardım çağrısında bulunmaktadır. Ayrıca tüm olup bitenleri akıllı cihazınız üzerinden kontrol edebilme imkanınız bulunuyor.

guvenlik sistemleri alarm
guvenlik sistemleri alarm

Güvenlik Sistemleri Ne İşe Yarar?

Güvenlik sistemleri aklınıza gelebilecek tüm olaylarda size yardımcı olarak sizi maksimum seviyede güvenlik altına alır.

En bilinen ve en çok tercih edilmesinin sebebi hırsız olaylarıdır. Nüfusun yüksek olduğu yerlerde güvenlik sistemi bulunmayan işletmelerde ve evlerde çok fazla hırsızlık olayı ile karşılaşılabilmektedir. Güvenlik sistemleri sensörler sayesinde en ufak bir algılamada sizlere veya yetkili kişilere sinyal ileterek bilgi verir. Bu sistemlerin en büyük özelliği tamamen kişiye özel olarak programlanabilmelidir. Ev camlarına, kapılara, garaja ve hırsızların giriş yapabileceği yerlere sensörler yerleştirilir. Ev içine ve dışına çift olarak sistem yerleştirerek kendinizi daha fazla güven altına alabilirsiniz. Özellikle çift güvenlik sistemi hırsızlara çok büyük bir caydırıcı olmaktadır. Tüm güvenlik sistemlerinin kullanılmış olduğu bir güvenlik %100 kapasitededir.

güvenlik hirsiz alarmı

Güvenlik sistemleri hırsızlığın yanı sıra; yangın, doğal gaz ve gaz kaçağı, su baskını, sağlık problemleri gibi olaylarda da sizlere yardımcı olmaktadır. Ekstra olarak koyulacak duyarlı sensör ve dedektörler ile hayatınız kurtulabilir. Özellikle büyük fabrikalarda duman ve gaz sensörleri kesinlikle kullanılmalıdır.

Güvenlik alarm sistemleri için alarm haber alma merkezi bulunur. Herhangi bir olayda alarm sisteminiz bu merkeze bilgi verir. Özelleştirilebilir olması sayesinde sistemin ne yapacağını önceden programlayabilirsiniz. Örneğin bir olayda direk otomatik polis araması gerçekleştirilebilir. Ayrıca panik butonu aracılığı ile anında sağlık personeli yollayabilme imkanınız bulunur.

Güvenlik sistemleri hem malınızı hemde sağlığınızı korumaktadır.

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.