Ülkemizin güvenlik ve teknoloji yarışında önemli bir ölçekte yer alabilmesi ve her alanda gelişmiş toplum olabilmesi için gerekli düşünce sisteminin yapılandırılmasında da bilişimin önemi hiç kuşkusuz ki tartışılmaz olacaktır.
Ülkemizin son yıllarda artan bir ivme ile izlediği dışa açılma politikasının da başarılı olabilmesi ve uluslararası rekabetin hâkim olduğu pazarlarda payını arttırabilmesi için, izlenebilir, yönetilebilir ve gelişime açık bir alt yapı gerekmektedir. Bunun yolu da teknoloji ile yoğun ve daha az emek kullanmaktan geçmektedir.
Bu düşünce ile uzun yıllardır DESİ Güvenlik sistemleri sektörde profesyonel olarak yürüttüğümüz çalışmalarımızda elde ettiğimiz tecrübelerimizi yatırıma dönüştürerek bir kurum olmayı, bu çerçevede çözüm geliştirmeyi ve işletmelere sunmayı hedefledik.

Geçmişten gelen deneyimi ve güvenlik alanında kendini kanıtlamış bir firma olarak 2008 yılında kurulmuştur. Daha önceden edinmiş olduğu deneyimi ve müşterilerinin ne istediğini bildiğinden dolayı maliyeti düşürtmek ve müşterilerine kalitesinden ödün vermeden hizmet etmek için internet ortamına kendini taşımıştır.

Maksadımız kendimizi mevcut olan koşullar altında giderleri minimuma indirip fiyatları da en makul seviyelere çekmiştir. Şuan ki konumumuz itibari ile ayakları yere sağlam basan ve talepleri karşılayabilen bir firmayız. Piyasada elektronik güvenlik ürünlerini sağlıklı bir şekilde canlı yayınlayabilen ve sunduğumuz hizmetleri bizden daha uygun fiyata verebilecek bir firma tanımıyoruz. Kendi ürünlerimizi kendimiz üretim yaptığımız için fiyat konusunda tek olabilecek bir firmayız.

Desi Alarm sahip olduğu genç beyinler sayesinde yeni teknolojide her zaman en ön sıralarda yer almaktadır. Desi Alarm güvenlik bünyesinde Görüntülü ve Sesli Güvenlik sitemleri satışı yapmaktadır.
Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz, güvenlik sistemlerinde uzman kadromuz, satışını yaptığı tüm ürünler hakkında geniş bilgiye sahip olmamız, satışını ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimizin teknik desteğini hiç bir kurum veya kuruluşa bağlı olmadan yapabilmemiz, elektronik, donanım bilgilerine çok iyi vakıf olmamız, hem de satışını yapmış olduğumuz ürünlerin teknik konuda (yazılım, donanım) destek vermemiz bizi fiyat ve bilgi konusunda rakipsiz kılmaktadır.

600 den fazla bayi ağımız sayesinde tüm Türkiye anında hizmet verebilmekteyiz. Dünya’nın bir çok ülkesine de ihracat yapmaktayız. Büyümek ve gelişmek için her zaman çalışıyoruz tüm Dünya’ya kalitemizi gösteriyoruz ve daha çok gelişmeye, daha çok ülkede Türkiye’yi duyurmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın