Şişli Desi Alarm Ürünleri

İstanbul’un en önemli ilçelerinden birisini ifade eden Şişli, oldukça kalabalık bir muhittir. Bu nedenle güvenlikle ilgili önlemlerin sıkı olması gereken bir bölgeyi ifade ediyor. Kolluk kuvvetleri kadar vatandaşların kendi mallarını korumaya yönelik bir dizi tedbirler almaları da, bu tür bölgeler için zorunluluk ifade ediyor diyebiliriz. Bu açından dükkan, işyeri veya ev gibi meskenlerin hırsızlık gibi girişimlerden korunmasını sağlayacak tedbirleri sıralayalım.

Öncelikle sağlam bir kilit ve kapı sistemlerinin ev veya işyerlerinde bulunması önem arz ediyor. Çelik kapı sistemleri hırsızların açmakta zorlandıkları kilit sistemine sahip olan dayanıklı malzemeden üretilen kapı türüdür. İşyerlerinde ve bilhassa evlerde kullanılması gereken kapılar arasında çelik kapılar ön plana çıkmalıdır. Sadece kapı ve kilit sistemleriyle hırsızlık girişimlerinden korunabilmek mümkün değildir.

Kamera ve alarm sistemlerine ihtiyaç var mı?

Kamera sistemleri evlerde olmasa da, işyerlerinde kesinlikle olması gereken sistemlerden birisidir. Özellikle mesai saatleri içerisinde önemli fonksiyonları yerine getiren kamera sistemleri her türlü hırsızlık girişiminin kayıt altına alınması, fark edilmesi ve müdahale edilmesi gibi avantajlar sunabilir. Ancak kamera sistemlerinin gece gerçekleşen hırsızlık olaylarını kayıt altına almaktan başka bir fonksiyonu söz konusu değildir. Dolayısıyla mesai saatleri dışında uyarıcı ve ikaz edici alarm sistemlerinin devreye alınmasında fayda var.

Alarm sistemleri

Desi Alarm, Türkiye’nin her noktasına yüzde yüz yerli alarm ürünleri gönderen markadır. Geliştirdiği alarm sistemleri sayesinde birçok hırsızlık girişimini sonuçsuz kalması sağlanabiliyor. Güçlü siren sistemine sahip alarm ürünlerindeki haberleşme sistemi, hırsızlık anının ilk dakikasından itibaren sisteme tanımlanan telefon numaralarına bilgi gönderiyor. Böylece hırsızların girişimden elde etmek istedikleri menfaat gerçekleşemeden def edilebiliyor.

Neden Şişli Desi alarm?

Piyasada onlarca alarm markası bulmak mümkündür. Ancak bu markaların birçokları ürünlerini dışarıdan ithal ediyor ve üzerine kendi markasını takıyor. Fason üretim denilen bu modeldeki alarm ürünleri performans olarak oldukça düşük bir kullanım imkanı sunuyor. Üstelik ithal ürün olduklarından dolayı fiyat olarak da yüksek bedellerden satışa sunuluyor. Ayrıca, servis hizmetleri açısından da sıkıntılar olabiliyor. Tüm bunların aksine Desi alarm, kaliteli, uygun fiyatlı ve iyi bir servis hizmetine sahiptir.

  • Açıklayıcı
  • Bilgi verici
5

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.