Sultangazi Desi Alarm

Şehirleşmeyle beraber hırsızlık gibi olaylar da çok fazla artmaya başladı. Bunun sebebi, şehirlerde güvenliği sağlama konusundaki güçlükten doğan açıklar ve insanların giderek daha fazla ahlaki değerlerden uzaklaşmalarıdır. Her ne kadar insanlık bozulmaya başlasa da, kişisel olarak mal ve can emniyetini sağlamaya yönelik tedbirler her zaman için lazımdır. Bu nedenle de işyeri veya eviniz için sağlam bir kapı ve kilit sisteminden daha fazlasını yapmak zorundasınız. Böylece mal kayıplarından doğacak zararların manevi buhranından kendinizi koruyabilirsiniz.

Kamera mı, alarm mı?

Güvenlik tedbirleri denilince akla iki sistem geliyor. Kamera ve alarm sistemleri. Bunların her ikisinin de lazım olmadığı kanaati içerisinde olanlar  var. Birinden birini tercih etmenin daha iyi olacağını ifade edenlerin sayısı az değil. Ancak bu kişiler gerçekleşen hırsızlık olaylarından sonra her ikisinin de farklı nedenlerden dolayı ihtiyaç olduğunu anlayabiliyorlar. Kamera sistemleri mesai saatleri içerisindeki hırsızlık olaylarının engellenmesi için önemliyken, gece yapılan hırsızlık olaylarının engellenmesi için de alarm sistemleri önemlidir.

Alarm sistemleri denilince akla birçok marka gelebilir ancak iyi bir performans elde edebilmek için yerli ürünlere önem verilmesi gerekir. Bu anlamda Desi alarm ürettiği sistemlerle Türkiye’nin her yerine alarm ürünleri gönderiyor. Yüzde yüz yerli mühendislik harikası ürünler ithal edilen ürünlere göre daha uygun fiyattadır. Ayrıca servis hizmetleri açısından da ithal ürünlerde yaşanılan sorunlar Desi alarm ürünlerinde yaşanmıyor.

Kablolu ve kablosuz modeller

Farklı modellerde gerçekleştirilen alarm ürünleri, kablolu ve kablosuz şeklinde iki sınıfa ayrılıyor. Kablosuz modeller daha çok evlerde tercih edilebilecek sistemlerdir. Ancak bu sistemlerin bataryaları bir sene içerisinde zayıflayabilir. Bu nedenle bir senede bir bataryalarının yenilenmesi gerekir. Kablolu sistemlerde ise bu şekilde bir yenileme söz konusu değildir. Kablolu modeller estetik kaygıların yer almadığı meskenler için tercih edilebilir. Özellikle; depo, dükkan ve işyeri gibi yerlerin kablolu modelleri kullanması önem arz eder.

Desi alarm avantajlarından yararlanarak bütçenize en uygun alarm sistemini hemen alın!

  • Açıklayıcı
  • Bilgi verici
5

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.