Ucuz Yerli Alarm Fiyatları

Güvenlik ihtiyacı insanoğlunun var olduğu ilk zamanlardan bu yana hayatlarında olmaktadır. Nitekim bu ihtiyaca yönelik büyük savaşlar bile yapılmıştır. Tarihe bakıldığında bu güvenlik ihtiyacı dönemsel olarak evirilmiş ve her dönemde kendisinin yeniden tanımlanmasına yol açmıştır. Günümüze bakıldığında her ne kadar iyi insanlar mevcut olsa da elbette ki art niyetli insanlarda hayatımızda bulunur. Güvenlik ihtiyacının toplumsal olarak giderilmesi günümüzde alarm sistemleri ile yapılır. Büyük kolaylıklar getiren bu sistem bir nevi uyarıcı olmaktadır.

Alarm Sistemleri Nedir?

Alarm sistemleri bir nevi güvenlik ihtiyacının bir yansıması olmaktadır. Lüks evlerin ya da orta ya da büyük yatırımların var olduğu günümüz dünyasında varlığını 40 yıla yakın bir süredir bulundurur. Her geçen yıl daha da yeni özellikler ile karşımıza çıkan alarm sistemlerinin rahat ve huzur verici birden fazla özelliği ve anlamı bulunur.

Buna göre alarm sistemleri ile;

  • Hırsızlıkların önlenmesi
  • Yangın gibi tabii afetlerin farkına varılması
  • Ev ve iş yerlerinde gaz ya da elektrik kaçaklarının farkına varılması
  • Acil ve çaresiz durumlarda yardım butonu ile yardım istenebilmesigibi hayati önemde ki hamleler yapılabilir ya da bunların farkına varılabilir.

Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır?

Alarm sistemlerinin birçok vasfı ve alanı bulunur. Çalışma sistemi de buna göre şekillenir. Alarm sistemlerinin çalışma stili üzerinde durduğu felaket ya da tehdide göre belirlenir. Sözgelimi olarak alarm sistemleri; yangın alarmı, gaz kaçağı alarmı, hırsız alarmı gibi kollara ayrılır.

Eğer ki sistem hırsızlık önleme üzerine kurulduysa bu kapsamda giriş kapısının ya da diğer eve girilecek bölmelerin zorlanması neticesinde alarm sistemi devreye girer. Eğer şifre girilmez ise sistem uyarıcı etkisini devam ettirir.

Bunun yanında gaz kaçağının fark edilmesi üzerine bir alarm sistemi ise bu durumun olduğu an da gaz dedektörleri devreye girecektir ve sistem yine uyarıcı olarak aktif hale gelecektir. Nitekim yangın alarmı da en ufak bir duman alarmında ya da ateş de devreye girer. Belirli bir sürenin ardından müdahale edilmez ise her alarm sisteminde olduğu gibi devletin gerekli mercilerine sistem tarafından bilgi gönderilir.

Alarm Fiyatları

Alarm fiyatları önceliğe ve gelişmişliğine göre çeşitli fiyatlar ile karşımıza çıkar. Buna göre en ucuz alarm fiyatları hırsız alarmlarında 199 TL olarak fiyatlanmıştır. Yangın alarm fiyatı ise en ucuz 485 TL olarak belirlenmiştir. Gaz alarm cihazı fiyatı ise minimum 99 TL olmaktadır.

Güvenlik Alışveriş

Yılların verdiği tecrübe ile gönül ferahlığı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Kaliteli Alarm

Her bütçeye uygun alarm sistemleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Kargo

Her üründe 99 TL üzerinde kargo ücretsiz olarak evinize kadar ürünleri gönderiyoruz.